Měsíční horoskop Lev květen 2021

Velká láska s partnerem vás čeká hned na začátku měsíce a opravdu hodně se zamilujete. Začnete se chovat jako zamilovaná žena plná emocí a zamilovaných projevů a budete si to i užívat. Poté však můžete začít prožívat beznaděj, protože se vám do života vrátí někdo, koho jste milovala v minulosti, a zahrne vás hojností zájmu. Vše bude jako kolo osudu. Horoskop Lev květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev květen 2021

Květen ve vás probudí obrovský hlad po informacích, a tak ho budete nejspíš trávit ponoření v knihách. To vám ale nevadí, protože sami dobře víte, že tyto informace v budoucnu velmi dobře zužitkujete. Společnosti ostatních se Lev bude spíše vyhýbat, jelikož by do ní nedokázal naplno vložit své emoce. I v květnu si Lev bude užívat života. Vliv planety Venuše na toto znamení zvěrokruhu je nyní velmi silný, proto vás čeká spousta dobrodružství a flirtu. To platí nejen pro čerstvé a právě vznikající vztahy, ale také pro ty dlouhodobé. Znovu se budete cítit jako čerstvě zamilovaní. Nezanedbávejte ale ani svou rodinu. Buďte otevření, nebojte se projevit svůj názor i když je třeba negativní. Spolupracovníci to pochopí.Navštivte svůj oblíbený podnik. Není nic špatného na vracení se na osvědčené místo. Nejdůležitější je nemoc řádně doléčit. Přece nechcete, aby se vám  zdravotní problémy neustále vracely zpět.

Finance a peníze

Překonáte všechny překážky, najdete finanční stabilitu a navážete na něco z minulosti.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku vás bude provázet v práci stabilita a klid, a to si náležitě užijete. Možná budete mít pocit, že váš nadřízený neví, co od vás chce, ale nebude vás to znepokojovat. Pocítíte radost a zamilování a před ostatními zatajíte, že jste zamilovaná.

Horoskop květen 2021 Lev

Milí Lvíčci, Venuše zasahuje velmi příjemně do vašeho milostného života a je pravděpodobné, že mnozí utvoříte kýžený láskyplný vztah. Bohyně lásky totiž tvoří úžasný trigon s vaším znamením a zvláště kolem 17. květen lze očekávat přímo ohňostroj sympatií! Příznivou pomoc zaznamenáte i ve financích, i když v těch se od 19. květen mohou vyskytnout i určité komplikace. Mars není v dobré pozici s vaším znamením a vy začnete utrácet více, než si můžete dovolit. Brzděte trochu a nevyhazujte hned za vše, co vám padne do oka! Co se týče pracovního prostředí, zde hrozí dusná atmosféra. Nadřízený nechce moc ocenit vaše snahy a dává vám v jednom kuse najevo svou nespokojenost. Přechází vás s ním trpělivost a neodpustíte si pár pichlavých poznámek. Zbytečně se nestresujte, Lvi. Až do 21. květen jste díky těmto situacím velmi oslabení a může to odnášet vaše zdraví. Dopřejte si relax a svou mysl nezatěžujte!

Láska a vztahy

Přízeň osudu vám začne přinášet do vztahu hojnost všeho, co jste si přála, a vy si to budete užívat, ale budete se také rozhodovat, kterou cestou se vydáte. Ke konci měsíce vám partner přinese klid a pohodu a vy se budete cítit hodně žensky a partnersky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *