Měsíční horoskop Lev leden 2022

Čeká vás měsíc plný překvapení. Především budete ve vztahu, v němž se cítíte jako opravdový partner. Jste trochu dominantnější, ale to vám nebude vadit. V půlce měsíce začnete něco řešit se ženou, která hodně přemýšlí a vymyslí něco nového. Ke konci měsíce si užijete plodnosti ze všech stran. Horoskop Lev leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev leden 2022

Ze startu nového roku si Lev bude připadat tak trochu zabržděný. Prakticky po celý leden se vám bude zdát, že se čas zastavil, což nejvíce pocítíte v zaměstnání. Není ale třeba zoufat, svou pozornost totiž můžete přesunout na vztahy, kterým se nyní bude naopak velice dařit. V komunikaci budete v lednu pociťovat silnou touhu stát si za svým názorem. To může Lev brát jako výhodu – dokáže totiž nyní, obzvláště co se pracovní oblasti života týče, dosáhnout svého. Problém může nastat, pokud narazí na stejně autoritativního člověka. Takový nevinný rozhovor se pak jednoduše může změnit v ošklivou hádku. Když se pracovní jednání protáhne přes čas, nebuďte otrávení.Přemluvte partnera nebo kamaráda a běžte na ples. Je to společenská událost roku a navíc ta atmosféra opravdu stojí za to. Není se čeho bát. Lékaři vám přece nechtějí ublížit, naopak vám pomohou.

Finance a peníze

Leden začne nějakou změnou a ta se vám nebude moc líbit. Možná v půlce měsíce budete muset i nějaké peníze někam investovat, ale na konci měsíce se objeví možnost získat nový příjem.

Kariéra a zaměstnání

Někdo vás bude na začátku měsíce od nějaké práce odrazovat, možná se můžete odrazovat i sama, protože vás ovládne pocit, že jste na vše sama. Navíc budete hodně přepracovaná a unavená. Koncem měsíce si užijete klid v práci a takové pracovní vytížení, jaké potřebujete.

Horoskop leden 2022 Lev

Milí Lvi, tento měsíc se vskutku snažíte po všech stránkách a rozhodně se jen tak nevzdáváte. Přející sextil Marse vám od 4. leden dodává odvahu řešit i nemožné a neutíkat před problémy. Ty si chcete ze všeho nejvíce vyřešit ve financích, které vás v tomto období pronásledují trochu znatelněji. Venuše od 8. leden negativně ozařuje vaše znamení a tím signalizuje úbytek v penězích. Také v lásce přichází menší zklamání. Váš idol vám nedává najevo takový obdiv, jaký očekáváte. Prudká spoušť emocí však může přispět nanejvýš tomu, že dotyčný začne hledat jinde. V práci vás taktéž čeká zádrhel, a to ve formě náročných úkolů. Máte pocit, že je vše jen na vás, přesto se však snažíte vše do puntíku splnit. Nicméně od 23. leden si dávejte pozor na velkou vyčerpanost a oslabení organismu. Více odpočívejte a neberte si toho více než ve skutečnosti unesete.

Láska a vztahy

Vztahy v lednu pro vás budou skvělé, možná ještě lepší, než si umíte představit. Už od začátku měsíce budete zamilovaná a plná naděje. Také začnete žárlit, ale to pro vás není zas takové překvapení. Na konci měsíce zažijete spousty lásky a zamilovanosti a budete opravdu šťastná.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *