Měsíční horoskop Lev listopad 2021

Od začátku měsíce budete hodně pracovat a práce vás bude bavit. Pocítíte velkou stabilitu, což vám přinese buď pozdní dovolenou, nebo pocit štěstí a pohody. Možná pojedete někam na prodloužený víkend, kde si to opravdu užijete. Na konci měsíce začnete před vším zavírat oči, abyste nemusela nic řešit. Horoskop Lev listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev listopad 2021

Lev by měl být během posledního podzimního měsíce opatrný na svou bezohlednost, kterou mu propůjčilo Slunce ve Štíru. Po celý listopad si proto raději hlídejte, jak se svým okolím vlastně jednáte. Snadno byste totiž mohli hluboce ranit někoho, na kom vám velmi záleží. Frustraci si raději vybijte třeba při sportu. I v listopadu se můžete těšit na prosperitu a harmonii, kterou vám hvězdy přinesou v oblasti vztahů. Právě nyní je ten nejlepší čas, aby se Lev odhodlal a udělal další krok. Těšit se můžete také na výborné vztahy v rodině. Drobné hádky, které se možná vyskytnou, budou rychle zažehnány. Nejvyšší čas skončit se zlozvyky. Navíc hvězdy jsou vám opravdu nakloněny. Váš fyzický i psychický stav jsou v rovnováze a tak to má být.

Finance a peníze

Pozor na hádky a nepříjemnosti spojené s penězi, které vás tento měsíc čekají. Držte se více v klidu.

Kariéra a zaměstnání

Stabilita je slovo, které bude provázet vaše pracovní plány a vaši práci a vy si to náležitě si to užijete. Přichází dokonce i něco nového a může to být nová pracovní nabídka nebo něco zajímavého ve vaší stávající práci. A znovu se to objeví na konci měsíce, což už bude opravdu velkolepé.

Horoskop listopad 2021 Lev

Milí Lvíčci, Venuše zasahuje velmi příjemně do vašeho milostného života a je pravděpodobné, že mnozí utvoříte kýžený láskyplný vztah. Bohyně lásky totiž tvoří úžasný trigon s vaším znamením a zvláště kolem 17. listopadu lze očekávat přímo ohňostroj sympatií! Příznivou pomoc zaznamenáte i ve financích, i když v těch se od 19. listopadu mohou vyskytnout i určité komplikace. Mars není v dobré pozici s vaším znamením a vy začnete utrácet více, než si můžete dovolit. Brzděte trochu a nevyhazujte hned za vše, co vám padne do oka! Co se týče pracovního prostředí, zde hrozí dusná atmosféra. Nadřízený nechce moc ocenit vaše snahy a dává vám v jednom kuse najevo svou nespokojenost. Přechází vás s ním trpělivost a neodpustíte si pár pichlavých poznámek. Zbytečně se nestresujte, Lvi. Až do 21. listopadu jste díky těmto situacím velmi oslabení a může to odnášet vaše zdraví. Dopřejte si relax a svou mysl nezatěžujte!

Láska a vztahy

Začátkem listopadu se vám ozve někdo, kdo je hodně dominantní, a tento člověk vám pošle zprávu o tom, že ho přitahujete a že chce s vámi být ve vztahu a zamiloval se do vás. Bude se snažit, ale vše bude jak na vlnách, chvilku nahoře a chvilku dole, protože se dotyčný člověk bojí lásky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *