Měsíční horoskop Lev prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Energie vždy následuje naši pozornost.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 10. 1., 7. 6., 3. 8., 6. 9.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: únor
Nepříznivý měsíc 2021: srpen
Horoskop Lev prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev prosinec 2021

Prosinec bude mít pozitivní vliv především na dlouhodobé vztahy. Lev v tomto období sice bude velmi vážný, ale také zodpovědný, což jeho partner jistě velmi ocení. Těchto vlastností nyní využijete i v zaměstnání, kde napravíte vše, co jste v minulosti pokazili, a tak si získáte zpátky respekt kolegů i vedení.V poslední měsíci tohoto roku si Lev může užívat pohody a odpočinku při dlouhých zimních večerech. Vzpomenete si také na své staré známé a obnovíte kontakty. Koneckonců, jste přece od přírody společenský a zvědavý typ. Prosinec můžete věnovat také osobnímu rozvoji a zlepšení fyzické kondice. Dlouho jste již nedrželi v ruce žádnou knihu. Dejte nějaké šanci. Uvidíte, že i tak se budete bavit. Myslete na sebe a poslouchejte své tělo. Neměli byste se neustále přepínat. Raději odmítněte pozvání na akci a relaxujte.

Finance a peníze

Hned na začátku roku budete přemýšlet nad tím, že jste na vše sami a že z toho už jste unaveni. Budete mít totiž nějaké náhlé výdaje, které vám trochu přehází vaše plány. Vše zvládnete, ale nebude to úplně lehké. Na jaře se situace více stabilizuje a vy budete mít nějaký nový přísun financí, nebo skvělý nápad, jak peníze získat. Což v letním období zúročíte, protože to si budete svoji finanční situaci doslova užívat. Budete mít dostatek peněz a můžete odjet i na dovolenou, nebo si koupit to, co jste si chtěli koupit na začátku roku. Konec roku bude trochu o překonávání překážek v souvislosti s vašimi financemi, ale vše zvládnete.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem roku budete nechávat věci plynout a nebudete svoji práci řešit. Uvědomíte si, že jsou pro vás důležité jiné priority, a tak soustředíte svoji pozornost jinam. Prací se nebudete vůbec trápit. Na jaře přijde velká změna, kterou si zvolíte vy sami, protože už nebudete chtít zavírat oči před něčím, co vás trápí delší dobu. Musíte si však uvědomit, co opravdu chcete, a ono se vám to podaří. Možná budete mít trochu problémy s úřady a jinými institucemi, ale vše je dočasné. V létě budete intenzivně pracovat a nebudete vědět, co udělat dříve. Koncem roku budete na vše sami, a tak budete více unaveni. Je čas více odpočívat, tak si zajeďte třeba na podzimní dovolenou.

Horoskop prosinec 2021 Lev

Milí Lvi, až do 21. prosince se cítíte navzdory všem překážkám odolní a věříte ve šťastné finále v mnoha záležitostech. Vaše znamení je v přejícím trigonu se Sluncem ve Střelci, takže máte sílu všechno zvládnout. To se projevuje zejména v pracovní oblasti, kde dokážete i přes velké nároky šéfa všechno splnit. Od 9. prosince vám totiž velmi fandí Merkur, který utváří trigon s vaším znamením. Máte velké odhodlání a i přesto, že jste zpočátku vyčerpaní, dosahujete úžasných výsledků. Naopak v lásce to po celý měsíc hapruje nejenom nezadaným, ale i těm, kteří jsou ve vztahu a to zejména kolem 22. prosince. Názory protějška berete trochu víc osobně a zdá se vám, že je teď docela náročný. Jste však ochotní řešit veškeré zádrhely a dokážete si o všem rozumně promluvit. Nemáte problém udělat první krok a vynasnažíte se jednání partnera pochopit – nechcete si totiž pokazit svátky.

Láska a vztahy

Hned v lednu budete prožívat ztráty spojené s láskou a vztahy. Věci nepůjdou tak, jak byste si přáli, a budete vnitřně bojovat sami se sebou. O všem budete hodně přemýšlet a analyzovat. Především vám bude vadit, že se s partnerem tolik neuvidíte. Pokud nemáte partnera, tak budete vymýšlet plán, jak ho potkat. Přesto prožijete dny plné lásky. Jaro přináší uzavření starých záležitostí a budete začínat něco nového. Občas se od toho budete odrazovat a nebudete chtít některé věci vidět tak, jak skutečně jsou. V létě budete mít vedle sebe partnera, který je sice velice aktivní, ale vám ta aktivita začne trochu vadit, protože budete mít pocit, že občas dává přednost jiným věcem před vámi. Budete mít velkou lásku, krásný vztah, ale budete se občas prostě cítit osamoceně. Na podzim a ke konci roku něco impulzivně ukončíte, možná se s někým i rozejdete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *