Měsíční horoskop Lev říjen 2021

Čeká vás měsíc plný rozhodování, jakým směrem se vydat, a to jak v oblasti vašich vztahů, tak v oblasti práce. Budete se rozhodovat celý měsíc, protože to nevypadá na nedůležité rozhodování, naopak půjde vám o vaši budoucnost. Dejte si na vše čas. Horoskop Lev říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev říjen 2021

Podle hvězd se Lev může připravit na chladný říjen, a to především po stránce emocí. Na jednu stranu je to dobře, jelikož se vyhnete potížím, které by vám přineslo přecitlivělé chování. Avšak na druhou stranu by kvůli tomu mohly pokulhávat vaše vztahy. Nezapomínejte své drahé polovičce věnovat špetku náklonnosti. Podle horoskopu je opět na čase, aby se Lev věnoval mezilidských vztahům. Dopřejte si ničím nerušený večer, nebo rovnou celý víkend, s partnerem. Intimní čas, který spolu v říjnu strávíte, si budete ještě dlouho pamatovat, navíc tím prohloubíte váš vztah. Ti, kteří jsou nezadaní, mohou naopak směle vyrazit na lov a užívat si nočního života. Pokud jsou spolupracovníci nepříjemní, oplaťte jim stejnou kartou. Nebuďte ušlápnutí a nenechte si líbit jednání, které se vám nelíbí.Zajděte konečně do toho wellness, které vám kamarádka pořád doporučuje. S vaší fyzickou kondicí souvisí i psychický stav. Hoďte se do pohody, cvičení vám půjde lépe.

Finance a peníze

Peníze pro vás budou tento měsíc hodně důležité, protože se objeví nenadálé výdaje a ty vás trochu zaskočí.

Kariéra a zaměstnání

Máte možnost ukázat v práci, jak vám skvěle vše jde a jak jste úžasná a výkonná. Ničeho se nebojte a přijměte všechny změny, které vám přicházejí. Možná budete muset vystoupit z vaší komfortní zóny, ale to vám pomůže vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Horoskop říjen 2021 Lev

Milí Lvi, tento měsíc se vskutku snažíte po všech stránkách a rozhodně se jen tak nevzdáváte. Přející sextil Marse vám od 4. října dodává odvahu řešit i nemožné a neutíkat před problémy. Ty si chcete ze všeho nejvíce vyřešit ve financích, které vás v tomto období pronásledují trochu znatelněji. Venuše od 8. října negativně ozařuje vaše znamení a tím signalizuje úbytek v penězích. Také v lásce přichází menší zklamání. Váš idol vám nedává najevo takový obdiv, jaký očekáváte. Prudká spoušť emocí však může přispět nanejvýš tomu, že dotyčný začne hledat jinde. V práci vás taktéž čeká zádrhel, a to ve formě náročných úkolů. Máte pocit, že je vše jen na vás, přesto se však snažíte vše do puntíku splnit. Nicméně od 23. října si dávejte pozor na velkou vyčerpanost a oslabení organismu. Více odpočívejte a neberte si toho více než ve skutečnosti unesete.

Láska a vztahy

Partner hned na začátku měsíce vyvine snahu vás získat a bude vás zvát na setkání a okouzlovat vás sexem a láskou. Vy však máte ještě někoho, kdo se začal snažit, a to budete před partnerem tajit. On vám ten druhý muž totiž nabídne nový vztah. Partner však bude mít dostatek sil vás získat a pokusí se překonat všechny překážky. Vy však zůstanete chladná.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *