Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo zažít nějaké nepříjemnosti. Bude se to týkat nějakého tajemství a nových začátků. Pak se můžete zamilovat nebo budete s partnerem prožívat lásku a dokonce i úžasný sex. Poté se můžete zase rozejít, protože nebudete mít sílu řešit city a překonávání překážek. Na konci měsíce vám pomůže osud a opět se dáte dohromady a začnete vztah znovu. Horoskop Lev srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev srpen 2021

Poslední letní měsíc bude velmi romantickým obdobím. Lev si nyní dokáže obzvláště užívat společnosti jeho drahé polovičky, jelikož dokáže projevovat nejen upřímnou lásku, ale i vášeň, a to po celý srpen. Lichotky dělají dobře vašemu egu, což není tak úplně na škodu, jen si dávejte pozor na přílišnou samolibost. Tento měsíc se bohužel rozhodně nedá označit za pozitivní, spíše naopak. Okolní vlivy zřejmě způsobí, že Lev poněkud poleví ve svém pracovním tempu, a bude mít co dohánět. Dovolenou tak zřejmě v srpnu budete muset vynechat a naopak se snažit dohnat resty a napravit předchozí přešlapy. I když jste unavení třeba z předešlého večera, odolejte pokušení zadřímnout. Nadřízení mají oči všude. Nejdůležitější je nemoc řádně doléčit. Přece nechcete, aby se vám  zdravotní problémy neustále vracely zpět.

Finance a peníze

Budete zamilovaná do svého partnera, protože on vám bude ve všem pomáhat a přinese vám naději, že zvládnete vše, co budete chtít.

Kariéra a zaměstnání

Od začátku měsíce budete hodně pracovat a vlastně se v práci vůbec nezastavíte. Bude to pro vás dost beznadějná situace, kterou nevíte, jak budete řešit. Pak přijde klid a pohoda a určitá stabilita. Na konci měsíce se můžete zase pohádat, nebo zažívat v práci nějaké nedorozumění.

Horoskop srpen 2021 Lev

Milí Lvíčci, Venuše zasahuje velmi příjemně do vašeho milostného života a je pravděpodobné, že mnozí utvoříte kýžený láskyplný vztah. Bohyně lásky totiž tvoří úžasný trigon s vaším znamením a zvláště kolem 17. srpen lze očekávat přímo ohňostroj sympatií! Příznivou pomoc zaznamenáte i ve financích, i když v těch se od 19. srpen mohou vyskytnout i určité komplikace. Mars není v dobré pozici s vaším znamením a vy začnete utrácet více, než si můžete dovolit. Brzděte trochu a nevyhazujte hned za vše, co vám padne do oka! Co se týče pracovního prostředí, zde hrozí dusná atmosféra. Nadřízený nechce moc ocenit vaše snahy a dává vám v jednom kuse najevo svou nespokojenost. Přechází vás s ním trpělivost a neodpustíte si pár pichlavých poznámek. Zbytečně se nestresujte, Lvi. Až do 21. srpen jste díky těmto situacím velmi oslabení a může to odnášet vaše zdraví. Dopřejte si relax a svou mysl nezatěžujte!

Láska a vztahy

Čeká vás měsíc plný velké lásky, kterou si budete dávat vzájemně najevo a bude vás to bavit. Čekají vás nové začátky ve vašem vztahu a uvědomíte si, že ve vašem partnerovi máte jistoty. Na konci měsíce se budete rozhodovat, zda zůstat s partnerem ve vztahu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *