Měsíční horoskop Lev únor 2021

Začátkem měsíce zažijete hojnost všeho, co si jen můžete představit. Jediné, co vám pokazí cestu, je to, že nebudete vědět, co opravdu chcete – a to je nutné si co nejdříve ujasnit. Poté totiž konečně najdete sílu věci uskutečnit a jít si za svým cílem a překonat všechny překážky, co se před vámi objeví. Horoskop Lev únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev únor 2021

Únor ve vás probudí silnou neústupnost. Lev nebude příliš hledět na okolnosti a téměř nikdy neodolá potřebě stát si pevně za svým, což může skončit konfliktem, který by mohl rozvrátit nejedno přátelství. Na druhou stranu vám ale neschází nadhled, kvůli kterému si za vámi lidé rádi přijdou pro upřímnou radu. Ač to Lev často považuje za neschůdné řešení, v únoru by se opravdu měl naučit dělat kompromisy. I když v osobním životě nyní můžete zažívat útlum, v kariéře se vám naopak dařit bude. Spokojení budete také, pokud svůj volný čas budete trávit s rodinou. Ve společnosti blízkých přijdete na jiné myšlenky. Je čas na trochu třídění nepoužívaného oblečení, pokud vám skříně „praskají ve švech“. Nebuďte lítostiví.Není se čeho bát. Lékaři vám přece nechtějí ublížit, naopak vám pomohou.

Finance a peníze

Peníze se vám nedostávají už delší dobu, a tak začnete dělat různé plány, kdy a kam peníze investovat.

Kariéra a zaměstnání

Konflikt si užijete hned na počátku února a vůbec se vám to nebude líbit. Osud vám je však nakloněn a vy získáte vše, co potřebujete, aniž byste musela cokoliv udělat. Navážete pak na to hezké z minulosti a čeká vás také příjemné a vřelé setkání a vy se budete cítit dobře.

Horoskop únor 2021 Lev

Milí Lvíčci, Venuše zasahuje velmi příjemně do vašeho milostného života a je pravděpodobné, že mnozí utvoříte kýžený láskyplný vztah. Bohyně lásky totiž tvoří úžasný trigon s vaším znamením a zvláště kolem 17. únor lze očekávat přímo ohňostroj sympatií! Příznivou pomoc zaznamenáte i ve financích, i když v těch se od 19. únor mohou vyskytnout i určité komplikace. Mars není v dobré pozici s vaším znamením a vy začnete utrácet více, než si můžete dovolit. Brzděte trochu a nevyhazujte hned za vše, co vám padne do oka! Co se týče pracovního prostředí, zde hrozí dusná atmosféra. Nadřízený nechce moc ocenit vaše snahy a dává vám v jednom kuse najevo svou nespokojenost. Přechází vás s ním trpělivost a neodpustíte si pár pichlavých poznámek. Zbytečně se nestresujte, Lvi. Až do 21. únor jste díky těmto situacím velmi oslabení a může to odnášet vaše zdraví. Dopřejte si relax a svou mysl nezatěžujte!

Láska a vztahy

Zavíráte oči před problémy, které se měly už dávno řešit, a to vám celou situaci velice komplikuje. Musíte v sobě najít klid a pak se věci začnou hýbat. V partnerství ten klid najdete. A to vám přináší stabilitu a spokojenost. Ke konci měsíce před vámi bude nějaké tajemství.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev září 2021

Od začátku měsíce vás čeká stabilita, která se vám bude velice líbit, a budete ji …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *