Měsíční horoskop Lev září 2021

Od začátku měsíce vás čeká stabilita, která se vám bude velice líbit, a budete ji posilovat. Dostanete zprávy od partnera plné naděje a úspěchu, takže i v oblasti partnerské to půjde skvěle. Užijete si lásky a partnerství, jen pozor na majetnické sklony. Horoskop Lev září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev září 2021

Září pro vás bude znamenat docela stresující fázi roku. Vztahy budou mít nyní útlum, Lev totiž bude v práci dohánět vše, co za celé leto zameškal. Merkur v Panně vám ale naštěstí dodá analytické schopnosti, a tak každému problému snadno přijdete na kloub, což vám situaci podstatně usnadní.V září se opět změní postavení hvězd a tak Lvy čeká opět pozitivní období. Nezapomeňte lidem, kteří vám v nouzi podali pomocnou ruku řádně poděkovat a při nejbližší příležitosti laskavost oplatit. Nyní budete mít čas se konečně věnovat i relaxu. Přece jen si teď odpočinek zasloužíte. Buďte trpěliví, když práce vázne a chvíli trvá. Žádný učený z nebe nespadl. Sršíte samým vtipem a šíříte kolem sebe pozitivní energii.

Finance a peníze

Peníze vám tento měsíc nebudou dělat starosti i přesto, že jich dost utratíte za dárky a dovolené.

Kariéra a zaměstnání

V práci nastane na začátku měsíce velká stagnace a nebude se vůbec nic dít. Pak se najednou do své práce zamilujete, začnete překonávat překážky a o všem přemýšlet a radovat se. Koncem měsíce se můžete stěhovat a uzavírat tak minulost a rozhodovat se, co dál.

Horoskop září 2021 Lev

Milí Lvi, až do 21. září se cítíte navzdory všem překážkám odolní a věříte ve šťastné finále v mnoha záležitostech. Vaše znamení je v přejícím trigonu se Sluncem ve Střelci, takže máte sílu všechno zvládnout. To se projevuje zejména v pracovní oblasti, kde dokážete i přes velké nároky šéfa všechno splnit. Od 9. září vám totiž velmi fandí Merkur, který utváří trigon s vaším znamením. Máte velké odhodlání a i přesto, že jste zpočátku vyčerpaní, dosahujete úžasných výsledků. Naopak v lásce to po celý měsíc hapruje nejenom nezadaným, ale i těm, kteří jsou ve vztahu a to zejména kolem 22. září. Názory protějška berete trochu víc osobně a zdá se vám, že je teď docela náročný. Jste však ochotní řešit veškeré zádrhely a dokážete si o všem rozumně promluvit. Nemáte problém udělat první krok a vynasnažíte se jednání partnera pochopit – nechcete si totiž pokazit svátky.

Láska a vztahy

Na počátku měsíce můžete s partnerem prožít úžasný sex, splněný sen a novou lásku, možná začnete i vztah znova. Pak už nic řešit nemusíte, ale budete vědět, že jste v pohodě a v jistotě. Koncem měsíce přijde náhlé ukončení samoty a osud něco urychlí a vy se s někým potkáte a můžete se pohádat kvůli flirtu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *