Měsíční horoskop Panna březen 2021

Nevíte, co chcete, a to vás svazuje. Cítíte se tím omezená, a tak se snažíte před vším zavírat oči, nechcete vidět problémy. V půlce měsíce se budete odrazovat od některých věcí – a opět to má souvislost s tím, že nevíte, co přesně chcete. Na konci měsíce se váš partner stane akční. Horoskop Panna březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna březen 2021

Panna přirozeně patří mezi pracovitá znamení zvěrokruhu, což v extrémních případech vede k workoholismu. Březen však na takový nápor není vhodným obdobím. Přílišný stres by totiž mohl mít negativní dopad na vaše zdraví. Proto si ve volných chvílích dopřejte zasloužený odpočinek a klidně si o víkendu vyražte někam do lázní.Tento měsíc se bude točit spíše kolem vaší kariéry, i když vaše myšlenky se možná budou ubírat jiným směrem. Pro Panny bude velmi důležité, aby se dokázaly plně soustředit na to, co právě dělají. Drobné chyby z nepozornosti totiž ve výsledku mohou způsobit velké problémy. V březnu byste neměli zanedbávat ani své zdraví.Práce vám půjde pěkně od ruky. Klidně se pusťte do rozsáhlejšího „projektu“.Prevence není nikdy dost, proto se prohlídky nebojte a neodkládejte ji.

Finance a peníze

Peníze vyděláváte a proudí vám tak, jak si přejete, a nic zatím vaše plány nezmaří.

Kariéra a zaměstnání

Zamilovaný kolega vám na začátku měsíce dá najevo svoje city. Dá vám najevo i to, že jste pro něj jistota a zázemí. V práci budete hodně pracovat a začne vám chybět odpočinek. Můžete se i přepracovat. Na konci měsíce na vás bude někdo žárlit.

Horoskop březen 2021 Panna

Milé Panny, prosincový měsíc je určen zejména pro lásku a seznamování. Úžasný trigon Venuše s vaším znamením vám až do 19. březen přinese spoustu zajímavých příležitostí! Očekávejte mimo jiné pozvání na rande od osoby, od které to čekáte nejméně. Dávejte však pozor na svou kritičnost, která se vaší nové známosti může dotknout. Také Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a pomáhá vám zvládat náročné povinnosti v práci. Těch se může od 9. březen vskutku hodně nakupit a stresuje vás to. Nakonec se však nedáte a všechno si naplánujete tak, že to jednoduše stihnete na minutu přesně. Super, nadřízený to jistě ocení a může přistát i nějaká ta koruna navíc. V rodinném prostředí se můžete teď chovat trochu nevrle a ostatní tak trochu bombardujete. Naštěstí se od 22. březen díky přechodu Slunce do Kozoroha zmírníte a věci neprožíváte až tak dramaticky.

Láska a vztahy

Nové začátky ve vašem vztahu můžete zažívat hned na začátku měsíce. Budete také některé věci uzavírat a ukončovat. Stále zavíráte oči před problémy, což vám nepřináší nic dobrého, podívejte se na problém s nadhledem. Koncem měsíce vás čeká hojnost ve všech ohledech.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna srpen 2021

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *