Měsíční horoskop Panna červen 2021

Na začátku měsíce může dojít mezi vámi a partnerem k mírnému konfliktu, protože vy budete chtít jet na dovolenou. Poté však navážete na minulost a vše se srovná. Dokonce váš partner najde novou sílu na to rozhodnout se, jak váš vztah posune do lásky a nových začátků. Horoskop Panna červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna červen 2021

Nástup léta ve vás probudí hluboké city. Panna díky tomu bude na jednu stranu dvojnásobně prožívat každý zážitek, který s sebou červen přinese, bude však i mnohem zranitelnější. Dávejte dobrý pozor na to, komu budete důvěřovat, mohlo by to pro vás skončit zklamáním. Raději se držte lidí, které dobře znáte. V červnu se Panna bude těšit ze silného vlivu planety Venuše. Rádi vyrazíte do společnosti a budete se seznamovat s opačným pohlavím. Možná se dokonce nebudete chtít omezit jen na jednoho partnera, láká vás dobrodružství. Ve svých citech si tím ale zřejmě způsobíte chaos, bude tak třeba udělat si jasno. Udělejte výjimku, přemozte se, pomozte člověku v nouzi, byť je to nepřítel. O pleť se musíte starat v jakémkoli věku. Dostatek odpočinku a hydratace, a budete vypadat svěže.

Finance a peníze

Dostanete peníze z minulosti a překonáte díky svému partnerovi všechny těžkosti.

Kariéra a zaměstnání

Zpočátku budete mít pocit splněného snu, že děláte práci, kterou jste si přála, a tak začnete odpočívat. Následně nějaký muž ve vaší práci začne být hodně dominantní a přijde s něčím novým a bude skrývat své deprese. Na konci měsíce vás bude manipulovat, aby mohl něco změnit, a vás to učiní šťastnou.

Horoskop červen 2021 Panna

Milé Panny, prosincový měsíc je určen zejména pro lásku a seznamování. Úžasný trigon Venuše s vaším znamením vám až do 19. červen přinese spoustu zajímavých příležitostí! Očekávejte mimo jiné pozvání na rande od osoby, od které to čekáte nejméně. Dávejte však pozor na svou kritičnost, která se vaší nové známosti může dotknout. Také Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a pomáhá vám zvládat náročné povinnosti v práci. Těch se může od 9. červen vskutku hodně nakupit a stresuje vás to. Nakonec se však nedáte a všechno si naplánujete tak, že to jednoduše stihnete na minutu přesně. Super, nadřízený to jistě ocení a může přistát i nějaká ta koruna navíc. V rodinném prostředí se můžete teď chovat trochu nevrle a ostatní tak trochu bombardujete. Naštěstí se od 22. červen díky přechodu Slunce do Kozoroha zmírníte a věci neprožíváte až tak dramaticky.

Láska a vztahy

Začátkem měsíce pocítíte určitou beznaděj v souvislosti s partnerem, protože chcete, aby se něco dělo, ale on bude mít deprese a nic nebude zvládat. Následně se stane zázrak a přijde velká změna, kde on v souvislosti se svou žárlivostí překoná všechny překážky a přijde s velkou láskou a přitažlivostí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna září 2021

Od začátku měsíce budete prožívat stagnaci a pocit beznaděje, což se vám nebude líbit. Možná …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *