Měsíční horoskop Panna květen 2021

Hned na začátku měsíce si odpočinete od všech problémů, protože jste unavená a už nechcete nic řešit. Vzápětí však přijde akce a vy se zmobilizujete a začnete jednat, což vám vydrží tak jeden týden a pak se opět zastavíte a budete stagnovat. Koncem měsíce vás čeká něco nového plného energie. Horoskop Panna květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna květen 2021

Jakmile nastoupí měsíc květen, Panna pocítí obrovskou touhu vyrazit ven. Vaše sebedůvěra z vás udělá hvězdu v každé společnosti. Nyní totiž máte chuť na jakékoliv dovádění a zábavu, avšak bohužel i na hádky. Mějte však na paměti, že vaše potřeba si něco dokazovat by vás mohla stát nejedno přátelství.V osobním životě v květnu stojíte před velkým dilematem. Aby ho Panna dokázala efektivně vyřešit, měla by se v tomto případě řídit svým srdcem, jedině tak bude šťastná. Ne nadarmo se říká, že později litujeme toho, co jsme neprožili, nikoliv toho, co jsme udělali špatně. I špatné zkušenosti pomáhají rozvíjet vaši osobnost. V tomto období můžete mít pocit, že se v práci skoro nezastavíte. Neměli byste se ale dlouhodobě přepínat. Vyvážená životospráva je to, co teď potřebujete jako sůl.

Finance a peníze

Přitažlivost k nějakému muži vám muže přinést peníze, ale i nějakou iluzi zamilovanosti do vašich peněz.

Kariéra a zaměstnání

Váš kolega bude už na začátku měsíce hodně stabilní, dokonce s vámi může i flirtovat nebo mezi vámi může proběhnout nějaká přitažlivost. Bude se totiž cítit na vše sám, a tak vás začne i hýčkat hojností pozornosti. Vše v práci se bude dít tak, jak má. Nic se nezmění.

Horoskop květen 2021 Panna

Milé Panny, tento měsíc vás trochu potrápí mezilidské vztahy. Co se týče těch milostných, zde se můžete setkat s osobou, která má poněkud horkou krev. Jedná se o neklidnou osobu, která prahne po nových a neotřelých zážitcích. Vaše znamení je v nepříjemné kvadratuře s Venuší a až do 18. květen jsou vám různé situace spíše tak trochu tzv. proti srsti. Po pracovní stránce máte po polovině měsíce šanci na velký úspěch. Merkur příznivě ozařuje vaše znamení a zejména kolem 25. květen můžete dosahovat úžasných výsledků. Jak hvězdy napovídají, nejde jen o odměny ve finanční podobě. Avšak pozor Panny, od 22. květen je nutné šetřit své síly a myslet také na odpočinek! Slunce je v problematické kvadratuře s vaším znamením a vy máte sklony podcenit své zdraví, na které jinak tolik dbáte.

Láska a vztahy

Na počátku měsíce začnete sama sebe odrazovat od partnera a bude se vám to dařit. Následně se však k vám začne váš partner chovat hodně dominantně, protože se bude cítit sám a navíc začne velice žárlit, což vás překvapí. Zároveň to do vašeho vztahu přinese stabilitu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna srpen 2021

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *