Měsíční horoskop Panna leden 2022

Budete se ke svému partnerovi chovat velice partnersky a dominantně už od začátku měsíce. To přinese klid a harmonii a vy si to náležitě užijete. V druhé půlce měsíce se rozejdete v rozhodování a nebudete o tom chtít mluvit. Na konci měsíce si uvědomíte, že se vám splnil sen v souvislosti s partnerem a jeho láskou z minulosti. Horoskop Panna leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna leden 2022

Leden bude pro zrozence tohoto racionálně založeného, zemského znamení, probíhat v duchu kariérních úspěchů. Panna bude snadno dosahovat vytyčených cílů a její iniciativy a profesionality si všimne i její okolí – ve vzduchu je i možnost povýšení. V oblasti vztahů očekávejte po loňských komplikacích klid a harmonii. V oblasti vztahů si Panna bude v lednu užívat pozitivního období. Díky výbornému postavení hvězd se bude dařit jak nezadaným, tak těm, kteří jsou ve vztahu. Spolehnout se můžete také na svou rodinu a nejbližší přátele. Pokud budete potřebovat, rádi vám podají pomocnou ruku. Nezapomeňte tuto laskavost ve vhodnou chvíli oplatit. Pokud pomýšlíte na pracovní postup již delší dobu, toto by mohl být ten správný den. Musíte se ale velmi snažit. Vzdělávejte se, zajděte si třeba na přednášku nebo na naučný film do kina. Klidně si déle pospěte, budete mít na den více energie.

Finance a peníze

Na začátku roku můžete o nějaké peníze přijít, a to náhle, ale pak uzavřete minulost a do konce měsíce už zas budete mít finanční stabilitu.

Kariéra a zaměstnání

Překonáte všechny překážky, které před sebou po celý začátek roku uvidíte. Pak přijde skvělá nabídka na něco nového, co vás úplně konsternuje, a to přinese i stabilitu jak v práci, tak ve financích. Užijete si skvělé práce, do které jste zamilovaná.

Horoskop leden 2022 Panna

Milé Panny, máte před sebou příjemné a úspěšné období. Mars je do 4. leden ve vašem znamení, takže se cítíte aktivní a fungujete na plné obrátky. V práci vám pomáhá od 3. leden krásný sextil Merkura s vaším znamením a vy jste v plném pracovním nasazení. Baví vás to a nadřízený vám za vaši snahu může udělit pochvalu, kterou si jednoznačně zasloužíte. V lásce vám taktéž svítí šťastná hvězda! Venuše od 8. leden příznivě ozařuje vaše znamení a nával obdivovatelů je vážně očividný. Sympatie jsou vzájemné a určitě se připravte na to, že vaše setkání může mít pokračování. Také po zdravotní stránce se od 23. leden cítíte dobře a jste plní energie. Může se u vás objevit chuť například něco zorganizovat nebo vzít nějakou důležitou povinnost do svých rukou. Co se týče rodiny, panuje v ní velmi příjemná a přátelská atmosféra, a to hlavně kvůli vašemu pozitivnímu přístupu, jen tak dál!

Láska a vztahy

Budete se rozhodovat, ale hned vám dojde, že je potřeba znovu začít, a tak začnete a objevíte v sobě vášeň a přijmete změnu a posunete vztah. Budete se snažit zavřít oči před tou šílenou přitažlivostí, co pocítíte k partnerovi. Na konci měsíce můžete hodně žárlit a vše vyřešit.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna srpen 2021

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *