Měsíční horoskop Panna listopad 2021

Začátkem měsíce si vše budete užívat. Přestanete cokoliv řešit a mít k partnerovi majetnické sklony, protože si uvědomíte, že prožíváte krásný a láskyplný vztah. Ten, kdo je sám, by mohl najít vztah, a zadaní si užijí nové impulzy ve stávajícím vztahu. Pozor na beznaděj spojenou s tím, že budete chtít víc, než vám nyní život může nabídnout. Vše řídí osud. Ale najdete stabilitu a splní se vám přání. Horoskop Panna listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna listopad 2021

Během posledního podzimního měsíce by si Panna měla dávat pozor na jakýkoliv stres. Jakmile totiž přijde listopad, budete náchylnější na různé zdravotní potíže, zejména ve spojení s trávicím ústrojím. V práci se proto raději nepřemáhejte a případně vyzkoušejte nějaké uklidňující aktivity jako třeba meditaci, ranní jógu nebo četbu. V kariéře mají Panny zase jednou šanci ukázat co v nich je. Velmi bystrá mysl, kterou vám propůjčí měsíc listopad, vám dopomůže při řešení i těch nejkomplikovanějších úkolů. Nyní to pro vás bude hračka. Svou energii můžete využít například i ve sportu, vyplatí se investovat do svého těla. Budete mít možnost dobře vydělat a zajistit si tak materiální zázemí. Uchopte takovou šanci pevně do rukou. Vaše nálada možná není nejlepší, ale nezoufejte. Věnujte se něčemu, co vás baví. Zůstaňte zaměstnaní a zbytečně nepřemýšlejte.

Finance a peníze

S financemi to bude jak na toboganu, jeden týden dobré, pak se to může zhoršit, ale vše se vyřeší.

Kariéra a zaměstnání

Máte ke své práci majetnické pocity a uvědomujete si, že to je vaše stabilita, kterou máte opravdu ráda. Tak se budete snažit pracovat na tom, aby se vše zlepšilo. Začnete se od něčeho odrazovat a nebudete si v tom jistá. Stále vás pronásleduje nedostatek sebedůvěry. Pracujte na svém sebevědomí a uleví se vám.

Horoskop listopad 2021 Panna

Milé Panny, tento měsíc vás trochu potrápí mezilidské vztahy. Co se týče těch milostných, zde se můžete setkat s osobou, která má poněkud horkou krev. Jedná se o neklidnou osobu, která prahne po nových a neotřelých zážitcích. Vaše znamení je v nepříjemné kvadratuře s Venuší a až do 18. listopadu jsou vám různé situace spíše tak trochu tzv. proti srsti. Po pracovní stránce máte po polovině měsíce šanci na velký úspěch. Merkur příznivě ozařuje vaše znamení a zejména kolem 25. listopadu můžete dosahovat úžasných výsledků. Jak hvězdy napovídají, nejde jen o odměny ve finanční podobě. Avšak pozor Panny, od 22. listopadu je nutné šetřit své síly a myslet také na odpočinek! Slunce je v problematické kvadratuře s vaším znamením a vy máte sklony podcenit své zdraví, na které jinak tolik dbáte.

Láska a vztahy

Už na začátku měsíce se bláznivě zamilujete a dostanete od partnera spoustu lásky. Také spolu můžete cestovat a budete se cítit jako opravdová partnerka. Oba začnete hodně pracovat na vztahu, sexu, ale vy byste chtěla od partnera slyšet víc zpráv od tom, jak vás potřebuje, což vám nakonec přinese i plánování dovolené. Konec měsíce je o tom, že vašemu vztahu bude osud nakloněn.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *