Měsíční horoskop Panna prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Hledání brání vpuštění.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 22. 2., 30. 5., 26. 7., 1. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: červen
Nepříznivý měsíc 2021: prosinec
Horoskop Panna prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna prosinec 2021

Prosinec pro vás představuje ideální dobu k sebereflexi. Každá Panna by si nyní měla sepsat své chyby a úspěchy za celý rok a podle toho naplánovat své cíle na na ten příští. V kariéře už není třeba žádného extrémního úsilí, a tak se můžete plně věnovat svým nejbližším. V otázce citů a emocí, bude mít Panna tendenci uzavírat se do sebe. I vaše vyjadřování bude v prosinci poněkud těžkopádnější. V kariéře vás teď žádné významné události nečekají, proto si drobné zpomalení můžete dovolit. Tento měsíc navíc přeje všemu stabilnímu a neměnnému – například tedy dlouhodobým vztahům. Pokušení odejít z práce dřív bude velké, ale raději odolejte. Nikdy nevíte, co se může pokazit. Dlouho jste nebyli za kulturou. Zajděte si třeba do kina. Postarejte se o svou pokožku, pokud žízní po hydrataci nebo si dopřejte třeba peeling.

Finance a peníze

V lednu budete mít dostatek sil zvládnout vše, co se týká vašich financí, a budete mít i dostatek peněz na to, co si opravdu přejete. Na jaře vypadá situace stejně, jen už nebudete tolik peníze řešit, a dokonce začnete utrácet víc, než byste utráceli v jinou dobu. Prostě si to nepřipustíte. Což se odrazí na vašich financích na podzim a vy se začnete rozhodovat, kam investovat nebo co dřív zaplatit. Celou situaci zvládnete a na konci roku budete mít ze svých peněz obrovskou radost a pocítíte spokojenost.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku zažijete v této oblasti spíše hádky, dohady a nepříjemnosti. Budete se držet práce, která pro vás není tím nejlepším řešením, a to vás občas rozčílí. Přijdou vám i nějaké nové nabídky, které budete zvažovat. Na jaře přichází velká změna a ta bude pro vás znamenat životní výhru a velké štěstí. Přímo se zamilujete do toho, co děláte, a vaše práce bude pro vás splněným snem. A to stejné prožijete v létě, možná na tom budete ještě lépe. Velký úspěch a ocenění v pracovní oblasti si tento rok opravdu budete užívat až do konce roku, protože zajímáte mnoho lidí a nabídky se jen pohrnou.

Horoskop prosinec 2021 Panna

Milé Panny, prosincový měsíc je určen zejména pro lásku a seznamování. Úžasný trigon Venuše s vaším znamením vám až do 19. prosince přinese spoustu zajímavých příležitostí! Očekávejte mimo jiné pozvání na rande od osoby, od které to čekáte nejméně. Dávejte však pozor na svou kritičnost, která se vaší nové známosti může dotknout. Také Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a pomáhá vám zvládat náročné povinnosti v práci. Těch se může od 9. prosince vskutku hodně nakupit a stresuje vás to. Nakonec se však nedáte a všechno si naplánujete tak, že to jednoduše stihnete na minutu přesně. Super, nadřízený to jistě ocení a může přistát i nějaká ta koruna navíc. V rodinném prostředí se můžete teď chovat trochu nevrle a ostatní tak trochu bombardujete. Naštěstí se od 22. prosince díky přechodu Slunce do Kozoroha zmírníte a věci neprožíváte až tak dramaticky.

Láska a vztahy

Nový rok začnete konfliktem, budete totiž opravdu hodně žárlit, a to vám přinese deprese. Dokonce přijde pocit, že jste v beznadějné situaci. Snažte se víc uvolnit a některé věci neřešit. Vše dobře dopadne, jen musíte mít trpělivost, která vám na začátku roku bude chybět. Na jaře vás už čekají měsíce plné lásky a zamilování. Náležitě si je užijete. Přijdou nové začátky a nová láska plná vášně a zamilovanosti. Což vás provede i celým létem a je možné, že dojde i na žádost o ruku. Prostě se beznadějně zamilujete. Na podzim si už budete svým partnerem jistí a prožijete s ním krásný život. Jen pozor na konci roku, může dojít k náhlému a zbytečnému ukončení, a to z důvodu žárlivosti a vašich majetnických pocitů. Jednejte s rozmyslem a vše bude v pořádku.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *