Měsíční horoskop Panna říjen 2021

Hned na začátku měsíce se můžete s partnerem pohádat, ale nakonec se vám splní sen a najdete určitou jistotu. Partner bude zamilovaný a plný odhodlání a naděje, ale vy tomu nechcete věřit a tak začnete stagnovat. Vše budete celý měsíc řešit a až na jeho konci se to najednou změní a zažijete zázrak a novou možnost vztahu a vášně. Horoskop Panna říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna říjen 2021

Každá nezadaná Panna by v této měla držet na uzdě svůj kritický a konzervativní přístup. Říjen vám totiž do života přivede zajímavou osobu a váš strach vystoupit z komfortní zóny by vás mohl připravit o novou známost. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, tak nyní budete zažívat pohodu a harmonii. Co se týče důležitých životních otázek, bude Panny v říjnu provázet nerozhodnost. Podle horoskopu nejlépe uděláte, když svá dilemata odložíte na později. Co se však vztahů týče, bude situace naprosto bezproblémová. Harmonie si můžete užívat jak ve vztahu, tak v rodině. Při společných chvílích si teď užijete spoustu legrace. Dobré nálady máte na rozdávání.Buďte otevření, nebojte se projevit svůj názor i když je třeba negativní. Spolupracovníci to pochopí.Naplánujte oslavu. Již delší dobu prahnete po nějaké zábavě a navíc je to skvělá příležitost jak se setkat s kamarády. Závidíte ostatním, že vypadají tak svěže. Vždyť vy můžete také, stačí jen chtít!

Finance a peníze

Budete se na vše cítit sama a někdo vás bude i manipulovat. Uzavřete tak věci z minulosti.

Kariéra a zaměstnání

Čeká vás něco nového. Nechcete řešit vztahy, a tak se soustředíte spíš na práci a nové projekty, které vám někdo nabídne. Odpočinete si od problémů. Máte závislost na práci a uvědomíte si, že je nutné s tím něco udělat, a rozhodnete se jít správnou cestou.

Horoskop říjen 2021 Panna

Milé Panny, máte před sebou příjemné a úspěšné období. Mars je do 4. října ve vašem znamení, takže se cítíte aktivní a fungujete na plné obrátky. V práci vám pomáhá od 3. října krásný sextil Merkura s vaším znamením a vy jste v plném pracovním nasazení. Baví vás to a nadřízený vám za vaši snahu může udělit pochvalu, kterou si jednoznačně zasloužíte. V lásce vám taktéž svítí šťastná hvězda! Venuše od 8. října příznivě ozařuje vaše znamení a nával obdivovatelů je vážně očividný. Sympatie jsou vzájemné a určitě se připravte na to, že vaše setkání může mít pokračování. Také po zdravotní stránce se od 23. října cítíte dobře a jste plní energie. Může se u vás objevit chuť například něco zorganizovat nebo vzít nějakou důležitou povinnost do svých rukou. Co se týče rodiny, panuje v ní velmi příjemná a přátelská atmosféra, a to hlavně kvůli vašemu pozitivnímu přístupu, jen tak dál!

Láska a vztahy

Partner na vás bude na začátku měsíce žárlit a jeho žárlivost se bude i stupňovat. Poté dokončíte záležitosti minulých měsíců a konečně si o všem promluvíte. Partner si vše promyslí a dojde mu, že vás miluje, a tuto skutečnost vám na konci měsíce sdělí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna srpen 2021

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *