Měsíční horoskop Panna srpen 2021

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení vztahu s vaším partnerem. Pomůže vám k tomu osud. Bohužel vás čekají hádky a nepříjemnosti spojené s penězi a tím, že váš partner bude chtít vše srovnat. Čekají vás i deprese a překonávání překážek a na konci měsíce přijde změna. Vy se rozhodnete a půjdete do vztahu s někým, koho už dlouho milujete a s kým najdete oporu a stabilitu. Horoskop Panna srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna srpen 2021

Srpen by každá Panna měla využít k tomu, aby se naučila nejprve myslet a až poté jednat. Potřeba uznání, kterou vám do života přinese postavení Marsu ve Lvu, vás sice bude motivovat k lepším výkonům, také však může způsobit konflikt – obzvlášť pokud vám do cesty vstoupí kolega nebo nadřízený.Horoskop slibuje Pannám hned na začátku srpna zasloužený úspěch v kariéře. Nebojte se využít například vaší preciznosti a dobrých organizačních schopností. Nadřízení jistě šikovné zaměstnance náležitě ocení. Pochvala vás za váš výkon rozhodně nemine. Volný čas využijte na odreagování nebo plánování dovolené. Navštivte také svou rodinu, jistě jim chybíte. Zaměřte pozornost tam, kde jí je nejvíce potřeba a nenechte se rozptylovat maličkostmi. Pokud se vám nechce vážit cesta do obchodu, nakupujte online. Není se čeho bát.

Finance a peníze

Na začátku měsíce budete mít pocit, že jste na vše sama, ale hned poté se odtajní nějaké tajemství a vy budete doslova zamilovaná a začne něco nového. Možná nový finanční zdroj a s ním přichází velká změna a velká radost.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce vás čeká úžasné období plné přitažlivosti a hravosti a poté může přijít nabídka na novou práci, nebo něco nového, co bude stabilní. A může se stát, že budete velice plodná a vytvoříte něco úžasného. Na konci měsíce možná pojedete na cestu. Pokud to bude s kolegy v práci, tak pozor na flirt.

Horoskop srpen 2021 Panna

Milé Panny, tento měsíc vás trochu potrápí mezilidské vztahy. Co se týče těch milostných, zde se můžete setkat s osobou, která má poněkud horkou krev. Jedná se o neklidnou osobu, která prahne po nových a neotřelých zážitcích. Vaše znamení je v nepříjemné kvadratuře s Venuší a až do 18. srpen jsou vám různé situace spíše tak trochu tzv. proti srsti. Po pracovní stránce máte po polovině měsíce šanci na velký úspěch. Merkur příznivě ozařuje vaše znamení a zejména kolem 25. srpen můžete dosahovat úžasných výsledků. Jak hvězdy napovídají, nejde jen o odměny ve finanční podobě. Avšak pozor Panny, od 22. srpen je nutné šetřit své síly a myslet také na odpočinek! Slunce je v problematické kvadratuře s vaším znamením a vy máte sklony podcenit své zdraví, na které jinak tolik dbáte.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce budete prožívat stabilitu a klid, ale někdo vás bude manipulovat, osud vám však pomůže. Vše vyřešíte a následně vám někdo, koho milujete, přinese klid, lásku a vy se ještě víc zamilujete. Možná pojedete na dovolenou, nebo budete prožívat pohodu a přemýšlet nad novým vztahem, kterého se budete obávat. Na konci měsíce už budete zamilovaní a možná se i přestěhujete. V každém případě se vše urychlí a vy si splníte sen ve formě partnera, kterého milujete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *