Měsíční horoskop Panna únor 2021

Ztráty se objeví na začátku měsíce a budou se týkat především vaší minulosti a také určité žárlivosti. Pak začnete hodně komunikovat a některé věci si vyjasňovat. Opravdu to potřebujete. A možná vás na Valentýna čeká nová láska nebo začátek vztahu s někým, kdo bude energický a vášnivý. Horoskop Panna únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna únor 2021

V nadcházejícím měsíci bude Panna i nadále překypovat nápady, co se pracovního života týče. Své vize si jen tak nenecháte vymluvit a naopak si za nimi dokážete pevně stát, což by vám mohlo přinést velice úspěšný únor. Dejte však pozor na přílišnou neústupnost, i ostatní mají právo na svůj názor. Co se týče vztahů, bude mít Panna v únoru tendence upřednostňovat cit před rozumem. V takové chvíli budete zranitelní, proto obzvláště pokud jde o nové známosti, dejte pozor, komu své srdce otevíráte. V případě dlouhodobých vztahů však tato otevřenost může naopak znamenat prohloubení vašeho pouta s partnerem a upevnění důvěry. Masáž je ta pravá aktivita pro vás. Ať už ji budete vykonávat nebo si ji užívat, budete mít radost. Nepodceňujte ani drobné bolístky, později by mohly vyvrcholit v něco horšího.

Finance a peníze

Začátkem února možná přijde určitá stagnace, ale pak se zase objeví nové zdroje a peníze vám začnou přicházet.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce vás čeká nějaká nová práce, která pro vás je nadějná a plná radosti. Přinese vám i jistou stabilitu a klid. Budete se také rozhodovat, a především si budete jista sama sebou. Práce se pro vás stane koníčkem i velkou radostí. Což si v průběhu měsíce uvědomíte.

Horoskop únor 2021 Panna

Milé Panny, tento měsíc vás trochu potrápí mezilidské vztahy. Co se týče těch milostných, zde se můžete setkat s osobou, která má poněkud horkou krev. Jedná se o neklidnou osobu, která prahne po nových a neotřelých zážitcích. Vaše znamení je v nepříjemné kvadratuře s Venuší a až do 18. únor jsou vám různé situace spíše tak trochu tzv. proti srsti. Po pracovní stránce máte po polovině měsíce šanci na velký úspěch. Merkur příznivě ozařuje vaše znamení a zejména kolem 25. únor můžete dosahovat úžasných výsledků. Jak hvězdy napovídají, nejde jen o odměny ve finanční podobě. Avšak pozor Panny, od 22. únor je nutné šetřit své síly a myslet také na odpočinek! Slunce je v problematické kvadratuře s vaším znamením a vy máte sklony podcenit své zdraví, na které jinak tolik dbáte.

Láska a vztahy

Začátkem měsíce najdete sílu vyřešit všechny nesrovnalosti, které si přinášíte z minulosti. Partnera možná pozvete na dovolenou nebo si prostě jen budete užívat společnosti jeden druhého. Pocítíte štěstí. Což přinese jistoty, především změnu ve vztahu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *