Měsíční horoskop Panna září 2021

Od začátku měsíce budete prožívat stagnaci a pocit beznaděje, což se vám nebude líbit. Možná přijde i nějaká konfliktní situace nebo se můžete s někým rozejít a někdo vás začne i od něčeho odrazovat – a to není úplně dobře. Na konci měsíce budete chtít zpět svoje jistoty a přijde změna a návrat k minulosti. Horoskop Panna září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Panna září 2021

S příchodem podzimu se Panna může těšit na příval zodpovědnosti, a to hlavně v zaměstnání. Po celé září nebudete mít sebemenší problém řešit problémy, což vaše vedení určitě ocení. Od vašich cílů by vás nyní mohly rozptýlit osobní vztahy, proto se snažte za každé situace oddělit práci a zábavu. V září vám bude nejlépe ve společnosti vašich přátel nebo s partnerem. Každá Panna je v tomto období nerada sama. O samotě na vás totiž přijdou pochmurné myšlenky. Mezi lidmi se však rychle rozplynou. Věnovat byste se také měli své vitalitě, zdraví máte přece jenom jedno, tak si ho zbytečně nepodkopávejte. Až zpětně vám dojde, jak jste projekt měli řešit. To ale nevadí, alespoň jste se poučili pro příště.Dlouho jste již nedrželi v ruce žádnou knihu. Dejte nějaké šanci. Uvidíte, že i tak se budete bavit.

Finance a peníze

Něco nového přichází a vy se můžete i s něčím rozejít a to přinese ztráty. A pak přijde něco nového, osudového a skvělého v oblasti peněz.

Kariéra a zaměstnání

Budete vnímat vaši závislost na práci a to, že jste se zasekla někde v minulosti. Ale užijete si i pohody a štěstí a v práci se budete cítit chtěná a potřebná. Rozejdete se s rozhodováním a přijde změna, která přinese rychlost a také naději, že vše bude v pořádku.

Horoskop září 2021 Panna

Milé Panny, prosincový měsíc je určen zejména pro lásku a seznamování. Úžasný trigon Venuše s vaším znamením vám až do 19. září přinese spoustu zajímavých příležitostí! Očekávejte mimo jiné pozvání na rande od osoby, od které to čekáte nejméně. Dávejte však pozor na svou kritičnost, která se vaší nové známosti může dotknout. Také Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a pomáhá vám zvládat náročné povinnosti v práci. Těch se může od 9. září vskutku hodně nakupit a stresuje vás to. Nakonec se však nedáte a všechno si naplánujete tak, že to jednoduše stihnete na minutu přesně. Super, nadřízený to jistě ocení a může přistát i nějaká ta koruna navíc. V rodinném prostředí se můžete teď chovat trochu nevrle a ostatní tak trochu bombardujete. Naštěstí se od 22. září díky přechodu Slunce do Kozoroha zmírníte a věci neprožíváte až tak dramaticky.

Láska a vztahy

Na počátku měsíce se váš partner bude snažit o nové začátky, a to přitažlivostí, žárlivostí a překonáváním překážek. Začne se k vám chovat majetnicky a bude se snažit vytvořit nové začátky a překonávat překážky a psát zprávy. Pak přijde hojnost lásky, přátelství, radosti a navazování na minulost. Chce, abyste byla šťastná.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *