Měsíční horoskop Rak březen 2021

Přesuny nebo nějaké stěhování vás čeká na začátku měsíce. Partner se k vám bude chovat hodně dominantně a vy s tím začnete bojovat. V půlce měsíce vás čekají překážky, ale dokážete je překonat. Na konci měsíce se vám splní sen, který máte už dlouhou dobu. Horoskop Rak březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak březen 2021

Zvyšující se teploty na sobě Rak pocítí v podobě zlaté horečky. Po celý březen budete přitahováni penězi a majetkem, což vám dodá potřebný elán a soustředěnost k tomu, abyste ze sebe dostali nadprůměrné pracovní výkony. Pokud vytrváte, určitě se to neobejde bez povšimnutí a možná bude ve vzduchu i povýšení.Co se kariéry týče, v březnu můžete setkat s menšími nesnázemi. Každý Rak se nyní zřejmě bude potýkat s nedostatkem motivace. Pokud se k tomu navíc přidá špatné soustředění, snadno se stane, že vám unikne nějaká důležitá informace a uděláte chybu. Nemusíte se však bát, důsledky budou tentokrát mírné, měli byste se však poučit. Tento den je vhodný pro rekonstrukci. Pořádně ukliďte nebo i vymalujte, vyhoďte staré kusy nábytku a poohlédněte se po nových. V pokročilejším věku vám bude vaše pleť vděčná, že jí teď věnujete dostatek pozornosti.

Finance a peníze

Začátkem měsíce budete zavírat oči před nějakým problémem, ale poté se vám splní sen a koncem měsíce vás zaplaví hojnost financí.

Kariéra a zaměstnání

Už začátkem měsíce pocítíte klid a pohodu. Budete se cítit naprosto vyrovnaná. Následně se začnete rozhodovat mezi dvěma směry a ocitnete se na křižovatce. Nakonec se někam přestěhujete nebo se budete v rámci práce přesouvat. Na konci měsíce vás čeká hodně práce.

Horoskop březen 2021 Rak

Milí Raci, v tomto měsíci vévodí oblast vaší profese a nutno dodat, že je pro vás opravdovou radostí! Máte vskutku aktivní jednání a také se vám hemží spousta pracovních nabídek. Vaše znamení je v blahodárném trigonu s Marsem a vy se snažíte stíhat co nejvíce úkolů. Daří se vám to zvláště kolem 21. březen, apropó v těchto dnech se pro vás připravuje i výhodná nabídka Také na nezadané Raky se usměje štěstí a potkají opravdu fajn parťáka. Naopak zadaným to ve vztahu skřípe a problémy se točí zvláště kolem utrácení peněz. Venuše není za dobře s vaším znamením a až do 19. březen vás trápí špatný přístup partnera k celé domácnosti a k financím. Od 22. březen se určitě nepřetěžujte a chraňte si své zdravíčko. Opozice Slunce s vaším znamením vám může způsobit občasné komplikace a také máte sklony se rychle unavit. Neuškodí vám relax například v sauně nebo kvalitní masáž.

Láska a vztahy

Partner je pro vás stabilita a snaží se vám ve všem pomoct. Budete pro něj hodně důležitá a on vám to dá náležitě znát. Bude zamilovaný a vy si to užijete. Po dlouhé době vám dá najevo všechnu svoji lásku. Ke konci měsíce začne přemýšlet o tom, zda vás nepožádat o ruku.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Jeden komentář

  1. Líba

    Mohu se zeptat v kterém měsíci najdu fajn kamaráda Líba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *