Měsíční horoskop Rak červen 2021

Začátek měsíce bude o vyříkání si určitých nesrovnalostí, které kolem sebe cítíte. Je asi zapotřebí si to vysvětlit. Bude se vám to dařit a máte možnost i začít znovu. Zažijete i lásku a možná se i do někoho zamilujete. Na konci měsíce však dostanete zprávu o rozchodu. Horoskop Rak červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak červen 2021

Červen roznese emoce do každé oblasti vašeho života, a proto si některé věci budete brát příliš osobně. Rak se bude stresu vyhýbat tak, že přenese svou pozornost směrem k rodině a domovu. A to je dobře, svým obraným postojem byste své emoce jen udusili a kvůli tomu byste mohli zahořknout. V červnu hvězdy Rakům pomohou se trochu „odvázat“. Již nebudete mít tak velký strach z neznámého, se kterým jste se dříve v mnoha situacích zřejmě museli potýkat. Nebojte se cestovat, poznávat nové země ale i nové lidi. Aktivní dovolená pro vás bude v tomto období tím pravým odpočinkem. Poloha hvězd napovídá tomu, že je ten pravý čas na silové sporty a nabírání svalové hmoty. Zavítejte do fitness či posilovny. Do okolí vysíláte úsměvy, ale vnitřně vám zrovna do skoku není. Řekněte, co vás trápí.

Finance a peníze

Dostanete hned na začátku června nějakou odměnu nebo přijdete k menším penězům, a tak budete spokojená.

Kariéra a zaměstnání

V práci to bude už od začátku měsíce boj, což se vám nebude vůbec líbit. Pocítíte zklamání a frustraci. Něco náhle ukončíte, protože všude uvidíte jen překážky a nepříjemnosti. Koncem měsíce obdržíte zprávu týkající se nové nabídky práce, ale pozor na manipulaci a tajemství.

Horoskop červen 2021 Rak

Milí Raci, v tomto měsíci vévodí oblast vaší profese a nutno dodat, že je pro vás opravdovou radostí! Máte vskutku aktivní jednání a také se vám hemží spousta pracovních nabídek. Vaše znamení je v blahodárném trigonu s Marsem a vy se snažíte stíhat co nejvíce úkolů. Daří se vám to zvláště kolem 21. červen, apropó v těchto dnech se pro vás připravuje i výhodná nabídka Také na nezadané Raky se usměje štěstí a potkají opravdu fajn parťáka. Naopak zadaným to ve vztahu skřípe a problémy se točí zvláště kolem utrácení peněz. Venuše není za dobře s vaším znamením a až do 19. červen vás trápí špatný přístup partnera k celé domácnosti a k financím. Od 22. červen se určitě nepřetěžujte a chraňte si své zdravíčko. Opozice Slunce s vaším znamením vám může způsobit občasné komplikace a také máte sklony se rychle unavit. Neuškodí vám relax například v sauně nebo kvalitní masáž.

Láska a vztahy

Váš partner žárlí a vám to bude vadit, protože si na to už delší dobu nemůžete zvyknout. Vše se však brzo uklidní a začnete mít pocit, že to je jen dočasná záležitost, což tak úplně nebude pravda. Na konci měsíce vás čekají zprávy a nějaké rozhodování, které vám přinese nový začátek.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *