Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat nebo začít hledat vysněný dům či byt. Pokud se domluvíte s partnerem, možná se do konce roku přestěhujete. Jednání v bankách budou pro vás tento měsíc výhodné. Horoskop Rak červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak červenec 2021

Červnovou citlivost s sebou přinese i červenec, avšak tentokrát bude Rak jednat spíše vnímavě a soucitně. Oblasti, v nichž postrádáte pocit jistoty, ve vás budou vyvolávat neklid, a tak se budete ubírat k vašim blízkým, u kterých se vám dostává bezpečí. Dejte však pozor na přehnané a přecitlivělé reakce.Červenec nepřinese žádné nové události v oblasti kariéry. Každý Rak tak může zaměřit svou pozornost jiným směrem. Věnujte se například své rodině, sáhněte si do svědomí a zřejmě zjistíte, že jste je poslední dobou trochu zanedbávali. Svůj čas můžete věnovat také osobnímu rozvoji – a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Konečně se setkáte s velkou inspirací, uchopte příležitost a tvořte!Přemluvte partnera nebo kamaráda a běžte na ples. Je to společenská událost roku a navíc ta atmosféra opravdu stojí za to. Obměňte jídelníček. Snažte se jíst více zeleniny a méně solit. Udělá vám to dobře.

Finance a peníze

V oblasti peněz vám na začátku měsíce nebude nic scházet. Následně však začnete chodit na schůzky a večeře, což pro vás bude znamenat určitá vydání, ale zvládnete to.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce bude kolem vás spousta tajemství a utajených informací, ale nemusíte se toho obávat, je to pro vaše dobro. Některé věci prostě nemáte vědět. Hned poté vás čeká skvělá nabídka, která se jen tak neodmítá a která vám udělá radost. Pozor na zbrklé ukončení něčeho.

Horoskop červenec 2021 Rak

Milí Raci, v tomto období vás mohou přepadat pocity nespokojenosti a rychlejší podrážděnosti. Špatný postoj Marse k vašemu znamení vám od 4. červenec podsouvá přehnanou vztahovačnost. Dokonce můžete mít až do 22. červenec pocit, že vás někdo úmyslně shazuje a ubližuje vám. Slunce nepříznivě působí na vaše znamení a může se stát, že toho na vás bude přespříliš. Nic tedy nepřehánějte a snažte se spíše držet zpátky. Naopak v práci máte, až na pár drobností, výtečné výsledky a brzy se dostanete ke svému vytouženému cíli. Merkur je vaším velkým příznivcem, do práce se tedy vrháte s nadšením a víte, jak máte správně řešit potíže. V lásce očekávejte také velký posun a to od 8. červenec. Po předchozím zklamání se můžete těšit na sladké ovoce. Je však potřebné mít trpělivost a nebrat si hned všechno osobně. Pak vás úspěch nemine!

Láska a vztahy

V partnerství už delší dobu něco neřešíte a snažíte se dělat, že ten problém neexistuje. Může vás to zavést do slepé uličky, kdy nebudete vědět, jak z toho ven. Promluvte si s partnerem, a pokud se nebudete chtít dohadovat, partner vám rád vyjde vstříc.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *