Měsíční horoskop Rak duben 2021

Už na začátku měsíce se budete radovat z toho, že vás čeká hojnost ve všech ohledech a oblastech. Prostě se vám bude opravdu dařit jak v práci, tak ve vztazích. Dokonce se můžete opět zamilovat a užívat si přízně partnera. A vyznáním lásky skončí i celý měsíc. Horoskop Rak duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak duben 2021

Duben vnese nový vítr do vztahů. Jestliže jste dosud měli potíže s komunikací, tak se situace rychle obrátí – s partnerem a rodinou si nyní dokážete vyměňovat informace i beze slov. Rak by však neměl polevovat ani v kariéře. I malá chvilka nepozornosti by nyní mohla končit fatální chybou. Tento měsíc hvězdy pomůžou Rakům především rozvíjet jejich komunikační schopnosti. Nebude vám chybět ani přesvědčení a sebevědomí. Zužitkovat to můžete v mnoha oblastech. Duben také slibuje úspěchy ve sportu. Teď je například skvělý čas začít „držet dietu“ a něco se sebou dělat, pokud toužíte po změně.Buďte trpěliví, když práce vázne a chvíli trvá. Žádný učený z nebe nespadl.Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Pokud nejste zrovna fanoušek sportů, zajděte si alespoň na procházku. Pokud se necítíte dobře, zkuste se uvolnit a meditovat.

Finance a peníze

Peníze vám nezpůsobí žádné starosti. Dokonce si koupíte nějaké věci na sebe a do domácnosti.

Kariéra a zaměstnání

Máte na práci určitou závislost a to vás může ničit. Pokuste se najít i čas na odpočinek nebo rodinu. V půlce měsíce ukončíte náhle nějaký projekt, ale ještě nebude hotový. Jedná se hodně o vaši zbytečnou impulzivnost. Koncem měsíce pojedete na pracovní cesty.

Horoskop duben 2021 Rak

Milí Raci, v tomto období vás mohou přepadat pocity nespokojenosti a rychlejší podrážděnosti. Špatný postoj Marse k vašemu znamení vám od 4. duben podsouvá přehnanou vztahovačnost. Dokonce můžete mít až do 22. duben pocit, že vás někdo úmyslně shazuje a ubližuje vám. Slunce nepříznivě působí na vaše znamení a může se stát, že toho na vás bude přespříliš. Nic tedy nepřehánějte a snažte se spíše držet zpátky. Naopak v práci máte, až na pár drobností, výtečné výsledky a brzy se dostanete ke svému vytouženému cíli. Merkur je vaším velkým příznivcem, do práce se tedy vrháte s nadšením a víte, jak máte správně řešit potíže. V lásce očekávejte také velký posun a to od 8. duben. Po předchozím zklamání se můžete těšit na sladké ovoce. Je však potřebné mít trpělivost a nebrat si hned všechno osobně. Pak vás úspěch nemine!

Láska a vztahy

Začátkem měsíce podniknete nějaké přesuny, možná stěhování, a týká se to lásky a uzavření minulosti. Následně budete bojovat s partnerem, který je k vám chladný a drží si odstup. Dá vám pocit ztrát a vy začnete žárlit. Koncem měsíce se vám podaří navázat na minulost a začnete jednat. Konečně do toho skočíte a uděláte změny, které přinesou nové začátky a začátky nové lásky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *