Měsíční horoskop Rak květen 2021

Na začátku května vás čeká něco nového. Nejsou to zatím žádné reálné nové začátky, ale něco nového začíná. A bude to rychlost. Vše, co se předcházející měsíce zdržovalo, se najednou nesmírně zrychlí a vy se budete divit. A může přijít i velká láska a zamilování, vše je pod šťastnou hvězdou. Horoskop Rak květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak květen 2021

Květen ve vás vyvolá chuť trávit veškerý čas čtením a rozšiřováním svých obzorů. Každý Rak nyní udělá nejlépe, když se oddá čerpání nových znalostí, které později využije ve svůj prospěch. Vaše momentální náladovost by mohla vyvolat hádku s blízkou osobou, vy ale nemáte problém se z každého konfliktu hravě vymluvit. Každému Rakovi se v květnu jistě oplatí, když svůj čas a úsilí bude investovat do kariéry. Slunce v Býku vám přináší velmi plodné období, ale i vytrvalost. Radostné chvíle si tento měsíc užijete s přáteli. Vyhraďte si na ně alespoň jeden večer. Je důležité se odreagovat a nabrat nové síly do dalšího pracovního týdne. Takhle by to dále nešlo. Nenechte se zavalit povinnostmi, uteklo by vám spousta důležitých skutečností.I když se vám třeba nechce, vězte, že pohyb vás přivede na jiné myšlenky.

Finance a peníze

Manipulace s penězi vám bude dělat i radost, protože můžete najít nový přísun peněz a překonáte všechny překážky.

Kariéra a zaměstnání

Máte nějaké nabídky a budete se už na začátku měsíce rozhodovat mezi dvěma směry. Někdo z vašich nadřízených, muž, se k vám začne chovat hodně partnersky a dominantně. Bude hodně akční a začne vám i něco nabízet. Ale na konci měsíce můžete prožít i deprese.

Horoskop květen 2021 Rak

Milí Raci, máte před sebou měsíc, kdy máte velké příležitosti zapracovat na svém sebevědomí! Vaše znamení je až do 21. květen v nádherném spojení se Sluncem ve Štíru. Jste energičtí a máte radost ze života. Dokonce i v lásce pocítíte příznivou změnu a to od 19. květen. Za vaši obrovskou přitažlivost se postaví Mars, který utvoří fantastický trigon s vaším znamením. Zejména kolem 25. květen konečně zaujmete protějška, který se vám už dlouho moc líbí. Seberte odvahu a zkuste udělat první krok, uvidíte, že se vám to vyplatí. Po pracovní stránce se však připravte spíše na nepříjemnosti a to zejména do 18. květen. Nadřízený není ve svém živlu a trochu vás irituje jeho negativní chování. Příjemná vazba Merkura s vaším znamením vám však dodá sílu, díky které se nenecháte rozhodit. Vaše proslulá trpělivost vás, milí Raci, nezradí!

Láska a vztahy

Ztráty, které jste prožívala v minulosti, se mohou změnit, protože přicházejí nové začátky a něco nového se vám objeví v životě. Což vám může přinést vztah a jistoty, které jste dlouho hledala, a budete se cítit jako pravá partnerka. Může přijít i přírůstek do rodiny.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *