Měsíční horoskop Rak leden 2022

Na začátku ledna si uvědomíte, že jste na něčem silně závislá, a to se vám nelíbí. Budete se snažit něco s tím udělat. Nakonec se něco urychlí a vám to přinese muže, který vám pomůže v pracovní oblasti. Čekají vás s ním i nějaké přesuny. Konec měsíce přináší stagnaci, kterou nemáte vůbec ráda, a ta s sebou nese i deprese. Horoskop Rak leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak leden 2022

S počátkem roku vás přepadne touha po všem novém a nepoznaném. Každý Rak se tak může těšit na leden plný neočekávaných událostí a mimo to také intenzivních emocí. Do cesty vám však vstoupí všudypřítomné ego, a tak své pocity budete před okolím skrývat, přestože jim nebudete schopni vzdorovat. V tomto měsíci se každý Rak může těšit na harmonii, co se týče mezilidských vztahů. Pokud se mezi vámi a vaším partnerem objeví drobné hádky, budou brzy zažehnány. V lednu se také budete těšit pevnému zdraví, stačí svědomitě dbát na prevenci. Relaxovat se vám výborně bude například v teplé vaně.Hvězdy jsou ve výborném postavení, to může znamenat kariérní postup. Berte na své tělo trochu ohledy, tak vysoce nasazené tempo nemůžete vydržet věčně.

Finance a peníze

V oblasti financí budete se svým platem úplně v pohodě vycházet, a dokonce se objeví náhlá odměna.

Kariéra a zaměstnání

Energický a vášnivý kolega vám na začátku měsíce v práci pomůže nebo vám řekne něco, co vám přinese uvědomění i do budoucnosti. S tím se v půlce měsíce spojí i možnost vašeho povýšení nebo dostanete pochvalu od nadřízeného. Koncem měsíce se něco dozvíte prostřednictvím zprávy.

Horoskop leden 2022 Rak

Milí Raci, v tomto období vás mohou přepadat pocity nespokojenosti a rychlejší podrážděnosti. Špatný postoj Marse k vašemu znamení vám od 4. leden podsouvá přehnanou vztahovačnost. Dokonce můžete mít až do 22. leden pocit, že vás někdo úmyslně shazuje a ubližuje vám. Slunce nepříznivě působí na vaše znamení a může se stát, že toho na vás bude přespříliš. Nic tedy nepřehánějte a snažte se spíše držet zpátky. Naopak v práci máte, až na pár drobností, výtečné výsledky a brzy se dostanete ke svému vytouženému cíli. Merkur je vaším velkým příznivcem, do práce se tedy vrháte s nadšením a víte, jak máte správně řešit potíže. V lásce očekávejte také velký posun a to od 8. leden. Po předchozím zklamání se můžete těšit na sladké ovoce. Je však potřebné mít trpělivost a nebrat si hned všechno osobně. Pak vás úspěch nemine!

Láska a vztahy

Začátkem měsíce vás čekají nové začátky a také hodně komunikace v partnerství, která je pro vás vztah hodně důležitá. Možná si i díky ní uvědomíte, že jste na svém partnerovi závislá. Prožíváte partnerskou závislost, která vám však nese pocit pohody a štěstí. Koncem měsíce spolu můžete i někam odjet.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *