Měsíční horoskop Rak listopad 2021

V listopadu si dejte pozor na všechny závislosti, které vás mohou provázet celý měsíc. Vše staré a nefunkční je už zničeno a je potřeba se toho zbavit. Udělejte si selekci v životě i ve vaší šatní skříni, pocítíte úlevu. Čekají vás také přesuny a změny. Problémům se nevyhýbejte, především je řešte. Horoskop Rak listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak listopad 2021

Chladný listopad by vám do života mohl přinést hádky a spory, což nebudete zvládat zrovna nejlépe. Jako každý správný Rak máte citlivou povahu, a tak před takovými situacemi raději uniknete do světa knih a vzdělávání. Své emoce však nepotlačujte, mohlo by to vyústit v nepříjemné zdravotní komplikace. Listopad bude pro Raky pozitivním obdobím, hvězdy budou přát zejména dlouhodobým vztahům. Ty teď budou jen vzkvétat. Vzájemná důvěra mezi vámi a vaším partnerem se bude prohlubovat. Možná je právě teď čas udělat další krok. Stačí zahnat obavy a vzít věci do svých rukou. Ve sportu se vám nyní také bude dařit. Můžete zahájit pokus o postup na vyšší pozici. Cestu máte otevřenu dokořán. Sršíte samým vtipem a šíříte kolem sebe pozitivní energii.

Finance a peníze

Vše jde tak, jak jste si plánovala, a dokonce i půjčku dostanete ve stanovený termín.

Kariéra a zaměstnání

V práci to bude jednou nahoru a podruhé dolů. Začátkem měsíce budete na vše sama a to vás unaví. Pak přijde beznaděj a pocit frustrace. Na konci měsíce se vše obrátí a zase prožijete období plné nápadů a kreativity.

Horoskop listopad 2021 Rak

Milí Raci, máte před sebou měsíc, kdy máte velké příležitosti zapracovat na svém sebevědomí! Vaše znamení je až do 21. listopadu v nádherném spojení se Sluncem ve Štíru. Jste energičtí a máte radost ze života. Dokonce i v lásce pocítíte příznivou změnu a to od 19. listopadu. Za vaši obrovskou přitažlivost se postaví Mars, který utvoří fantastický trigon s vaším znamením. Zejména kolem 25. listopadu konečně zaujmete protějška, který se vám už dlouho moc líbí. Seberte odvahu a zkuste udělat první krok, uvidíte, že se vám to vyplatí. Po pracovní stránce se však připravte spíše na nepříjemnosti a to zejména do 18. listopadu. Nadřízený není ve svém živlu a trochu vás irituje jeho negativní chování. Příjemná vazba Merkura s vaším znamením vám však dodá sílu, díky které se nenecháte rozhodit. Vaše proslulá trpělivost vás, milí Raci, nezradí!

Láska a vztahy

Začátkem měsíce budete mít silný pocit osamocení a přijde vám to líto. Napadne vás promluvit si s partnerem a vše se tím vyřeší. Zažijete opět velkou lásku, pochopení a radost. Pozor na konci měsíce na hádky a nedorozumění, může vám to opět přinést beznaděj.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *