Měsíční horoskop Rak prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Ať už jdeme kamkoliv, bereme sebe s sebou.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 17. 1., 6. 5., 12. 8., 5.12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: červen
Nepříznivý měsíc 2021: únor
Horoskop Rak prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak prosinec 2021

Ke konci roku udělá každý Rak nejlépe, když prosinec využije k péči o vlastní zdraví. Aktivním pohybem se nejen hodíte do formy, ale také odplavíte veškerý stres, který se ve vás za celý rok stihl nahromadit. Neupínejte však pozornost jen na sebe, rodina a partner si ji přece zaslouží také. Ač na první pohled budou v prosinci vaše vztahy harmonické a pevné, měli byste si dát pozor na přílišnou a očividnou závislost na vašem partnerovi. Obzvláště v případech, kdy si nejste jistí, že jsou vaše city stoprocentně opětované. Každý Rak by se také měl vyhýbat malicherným hádkám, ty totiž mohou snadno přerůst v mnohem více. Pokud vám přijde, že máte práce až nad hlavu, stanovte si priority nebo si vypracujte harmonogram. Zaděláváte si na nachlazení, pokud se nebudete oblíkat úměrně roční době. 

Finance a peníze

Peníze vám už na začátku roku udělají radost. Vlastně je s příchodem nového roku vůbec nebudete řešit a svoji finanční situaci si užijete. Nečekají vás žádné obavy ani strachy. Tato spokojenost a určitá jistota se přehoupne i do jarního období, kam vás peníze následují a vy si je opět užijete spokojeni a bez obav. Finanční prostředky budou proudit tak, jak si představujete. Na podzim začnete více šetřit a nebudete ani tolik utrácet. Chcete si totiž něco dražšího pořídit nebo odjet na finančně náročnější dovolenou. Koncem roku budete opět slavit, protože peněz budete mít dostatek, vaše finanční situace je známkou dobře odvedené práce a finanční jistoty.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem roku se budete rozhodovat, která cesta je pro vás ta pravá, kudy nejlépe ve vaší pracovní oblasti jít. Začnete uvažovat nad tím, co vás přitahuje a co byste chtěli dělat, a nad tím, jaké dostáváte nabídky. Rozhodnete se dál vzdělávat nebo se v práci zdokonalovat. Na jaře se posunete v kariéře a opravdu vás uspokojí, že jste se dopracovali tam, kam jste potřebovali. A dostanete novou pracovní nabídku, která vás bude nesmírně bavit a nadchne vás. Tuto práci si udržíte ještě na podzim a budete se snažit v ní zdokonalit. Na konci roku přijde krásné období plné lásky, pohody, radosti. Pocítíte spokojenost s tím, co děláte, i s tím, jak to děláte. V oblasti práce je to pro vás nejlepší období roku.

Horoskop prosinec 2021 Rak

Milí Raci, v tomto měsíci vévodí oblast vaší profese a nutno dodat, že je pro vás opravdovou radostí! Máte vskutku aktivní jednání a také se vám hemží spousta pracovních nabídek. Vaše znamení je v blahodárném trigonu s Marsem a vy se snažíte stíhat co nejvíce úkolů. Daří se vám to zvláště kolem 21. prosince, apropó v těchto dnech se pro vás připravuje i výhodná nabídka Také na nezadané Raky se usměje štěstí a potkají opravdu fajn parťáka. Naopak zadaným to ve vztahu skřípe a problémy se točí zvláště kolem utrácení peněz. Venuše není za dobře s vaším znamením a až do 19. prosince vás trápí špatný přístup partnera k celé domácnosti a k financím. Od 22. prosince se určitě nepřetěžujte a chraňte si své zdravíčko. Opozice Slunce s vaším znamením vám může způsobit občasné komplikace a také máte sklony se rychle unavit. Neuškodí vám relax například v sauně nebo kvalitní masáž.

Láska a vztahy

Na začátku roku vás čekají spíše spory, hádky a nepříjemnosti. Bude to pro vás obtížnější období plné zvratů a nepříjemných konfliktů. Ovládne vás pocit, že vám není osud nakloněn, a možná se na něj budete i trochu zlobit, protože těm nezadaným stále nebude do života přicházet ten pravý partner. Zadaní prožijí vcelku hezký a klidný partnerský rok. Věřte, že vše má svůj čas. Na jaře se posunete ve svých vztazích a celkově v partnerství. Budete hodně pracovat sami na sobě a na svém posunu. A najdete v sobě klid a harmonii, což vás uklidní a dodá vám pocit, že vše se děje přesně tak, jak se dít má, a že i láska přijde. Na podzim budete přijímat vše, co vám osud nabízí, a celkově svoji situaci odevzdáte osudu. Nebudete řešit žádný problém a stanete se jistotou. Hojnost vás bude provázet v nabídkách na partnerství celý podzim. Taky se na konci roku začnete rozhodovat, zda jít za svým snem.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *