Měsíční horoskop Rak říjen 2021

Od začátku měsíce budete hodně v klidu a v pohodě. Nemusíte nic řešit a budete se snažit, aby vše bylo v harmonii. Čekají vás cesty s partnerem nebo vás partner někam pozve, můžete s ním odjet na dovolenou nebo na prodloužený víkend. Partner pro vás chystá krásné rande. Horoskop Rak říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak říjen 2021

Jestliže už se od svých blízkých cítíte vzdálení, říjen představuje ideální čas k tomu, abyste to napravili. Rak bude v tuto dobu vynakládat veškerou energii na to, aby do vztahů vnesl harmonii a klid. V tomto snažení vám bude výhodou vaše sympatické vystupování. Závažná rozhodnutí ale raději odložte na později. Hvězdy vás v říjnu obdaří vysokou dávkou sebekontroly, budete ji také potřebovat. Ti z Raků, kteří jsou nezadaní, mají v tomto období vysokou šanci seznámit se se svou spřízněnou duší. Horoskop radí, abyste nic neuspěchali. Je možné, že další šanci již letos nedostanete. Co se rodiny týče, zde bude situace poklidnáPoloha hvězd napovídá tomu, že je ten pravý čas na silové sporty a nabírání svalové hmoty. Zavítejte do fitness či posilovny.

Finance a peníze

Kolem peněz nemusíte mít žádné obavy, budete jich mít dostatek a ještě nějaké se objeví na konci měsíce.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce vás čeká setkání plné energie, vášně, které vám přinese radost. Budete plná energie a to vám vyhovuje. Váš nadřízený bude iniciovat nějaké akce, které vám přijdou velice příznivé a udělají vám velkou radost.

Horoskop říjen 2021 Rak

Milí Raci, v tomto období vás mohou přepadat pocity nespokojenosti a rychlejší podrážděnosti. Špatný postoj Marse k vašemu znamení vám od 4. října podsouvá přehnanou vztahovačnost. Dokonce můžete mít až do 22. října pocit, že vás někdo úmyslně shazuje a ubližuje vám. Slunce nepříznivě působí na vaše znamení a může se stát, že toho na vás bude přespříliš. Nic tedy nepřehánějte a snažte se spíše držet zpátky. Naopak v práci máte, až na pár drobností, výtečné výsledky a brzy se dostanete ke svému vytouženému cíli. Merkur je vaším velkým příznivcem, do práce se tedy vrháte s nadšením a víte, jak máte správně řešit potíže. V lásce očekávejte také velký posun a to od 8. října. Po předchozím zklamání se můžete těšit na sladké ovoce. Je však potřebné mít trpělivost a nebrat si hned všechno osobně. Pak vás úspěch nemine!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce s partnerem navážete na minulost, ale nic zásadního se nestane, spíš čekejte odpočinek. Pak se partner bude rozmýšlet a uvědomí si, že k vám cítí lásku. A začne o vás bojovat a můžete spolu jezdit na cesty nebo mít tajné vzrušující schůzky. Na konci měsíce budete dostávat zprávy plné lásky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *