Měsíční horoskop Rak srpen 2021

Začátkem srpna budete hodně akční. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás sex, jenže poté se můžete opět pohádat. Nakonec si uvědomíte, že máte to, co jste chtěla, a uzavřete minulost. Pak nastanou nové začátky. Ke konci měsíce uděláte změnu a partner vás bude tlačit a manipulovat do stability. Na konci srpna už nebudete chtít nic řešit. Horoskop Rak srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak srpen 2021

Díky Slunci ve Lvu se Rak může těšit na srpen nabitý příležitostmi k vedení ostatních. Propůjčí vám totiž pořádnou dávku zodpovědnosti a schopnost rozdávat úkoly. Pokud těchto předností využijete v zaměstnání, určitě se to neobejde bez povšimnutí. Cesta za vaším kariérním cílem je možná kratší, než jste si mysleli. Tento žhavý letní měsíc Rakům přinese úspěch v kariéře. Zatímco ostatní polevili, vy se naopak dokážete plně soustředit. Ani zajímavé nápady vám nechybí. Horoskop doporučuje, abyste se v srpnu nebáli své názory projevit. Nově nabytou sebejistotu můžete využít také v osobním životě a převzít iniciativu, partner to jistě ocení.Sáhnete si skoro až na dno, ale na druhou stranu zjistíte, že jste mnohem silnější, než jste si třeba mysleli. Nechte si poradit od zkušené kosmetičky, pokud se bojíte experimentů.

Finance a peníze

Máte možnost nového příjmu a můžete získat větší obnos peněz. Okolí vám to bude závidět a vám přichází stabilita.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce budete hodně pracovat a budete se i hodně snažit, protože vám na tom bude hodně záležet. Půjde především o vás a vy budete plná energie a vášně. Jeden váš kolega vás bude svádět, a pokud jste zadaná, dejte si pozor na sex v práci, protože by z toho mohl už na konci měsíce vzniknout vztah. Tento muž o vás bude mít zájem.

Horoskop srpen 2021 Rak

Milí Raci, máte před sebou měsíc, kdy máte velké příležitosti zapracovat na svém sebevědomí! Vaše znamení je až do 21. srpen v nádherném spojení se Sluncem ve Štíru. Jste energičtí a máte radost ze života. Dokonce i v lásce pocítíte příznivou změnu a to od 19. srpen. Za vaši obrovskou přitažlivost se postaví Mars, který utvoří fantastický trigon s vaším znamením. Zejména kolem 25. srpen konečně zaujmete protějška, který se vám už dlouho moc líbí. Seberte odvahu a zkuste udělat první krok, uvidíte, že se vám to vyplatí. Po pracovní stránce se však připravte spíše na nepříjemnosti a to zejména do 18. srpen. Nadřízený není ve svém živlu a trochu vás irituje jeho negativní chování. Příjemná vazba Merkura s vaším znamením vám však dodá sílu, díky které se nenecháte rozhodit. Vaše proslulá trpělivost vás, milí Raci, nezradí!

Láska a vztahy

Váš partner bude už na začátku měsíce pracovat na přitažlivosti mezi vámi a bude se mu to dařit. Budete se cítit chtěná a žádaná a on na tom bude opravdu pracovat. Tím váš vztah získá na stabilitě a váš partner se bude snažit. Vy můžete být trochu odměřená, protože vám přijde, že vše je jen velká iluze. Nakonec si vše vysvětlíte a uvědomíte si, jak se věci dějí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *