Měsíční horoskop Rak únor 2021

Na začátku měsíce budete řešit úřední záležitosti a uvědomíte si spoustu věcí o sobě a svém životě. Ve vztahu se váš partner může zamilovat. Z obvykle stabilní polohy se přesune do polohy zamilovaného kluka, co vám dává najevo hojnost lásky a citů. Budete se cítit skvěle. Horoskop Rak únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak únor 2021

Přicházející únor na sobě pocítíte nutkáním zachovat si svou čest za jakýchkoli okolností. Rak se v tomto měsíci bude na svět dívat velmi realisticky a v případě, že jej nějaká osoba či událost citově zraní, nedá to na sobě před okolím znát. Projevy lásky si taktéž raději necháte na doma.Únor bude provázet silný vliv planety Venuše. To znamená, že pro Raky bude v tomto období velmi snadné vyjít s lidmi. Využít toho mohou zejména nezadaní jedinci, těm se bude dařit navazovat kontakty s opačným pohlavím. Horoskop slibuje spoustu lásky a romantiky i těm, kteří jsou v dlouhodobém vztahu. Měli byste dokončit veškeré rozdělané věci. Později byste mohli mít problémy. Raději se vyhněte pokušení pouštět se do zásadních předsevzetí či změn. Nedělalo by to vůbec dobrotu.

Finance a peníze

Pozor na nečekané výdaje, které mohou narušit vaši stabilitu, pak byste musela hledat náhradní zdroje.

Kariéra a zaměstnání

Přichází vám nečekaná nabídka nové práce, ale ocitnete se v beznadějné situaci, protože z vaší práce vás nebudou chtít pustit. Přijde rozhodování, co dělat dál. Máte naději na to, že váš nový zaměstnavatel počká, až uzavřete svoji původní práci. Pak přijde stabilita a klid.

Horoskop únor 2021 Rak

Milí Raci, máte před sebou měsíc, kdy máte velké příležitosti zapracovat na svém sebevědomí! Vaše znamení je až do 21. únor v nádherném spojení se Sluncem ve Štíru. Jste energičtí a máte radost ze života. Dokonce i v lásce pocítíte příznivou změnu a to od 19. únor. Za vaši obrovskou přitažlivost se postaví Mars, který utvoří fantastický trigon s vaším znamením. Zejména kolem 25. únor konečně zaujmete protějška, který se vám už dlouho moc líbí. Seberte odvahu a zkuste udělat první krok, uvidíte, že se vám to vyplatí. Po pracovní stránce se však připravte spíše na nepříjemnosti a to zejména do 18. únor. Nadřízený není ve svém živlu a trochu vás irituje jeho negativní chování. Příjemná vazba Merkura s vaším znamením vám však dodá sílu, díky které se nenecháte rozhodit. Vaše proslulá trpělivost vás, milí Raci, nezradí!

Láska a vztahy

Hned od počátku února budete mít sílu vše řešit a vyřešit. Vrhnete se do oblasti vztahů plna očekávání a energie. Přináší vám to i stabilitu a jistotu. Váš partner si však bude vše promýšlet a ke konci měsíce můžete zažít rozchod nebo nějaký konflikt, který přijde náhle.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to …

Jeden komentář

  1. Líba

    Dobrý den ,
    chtěla bych se zeptat , potkám ještě ve svém věku životního partnera ??? narozená jsem 19.7.1954

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *