Měsíční horoskop Rak září 2021

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to ten nejlepší čas. Bude se vám dařit ve všech oblastech života. Před něčím však zavíráte oči a to vám přináší určité komplikace. V září se však budete posouvat dál, především partner posune váš vztah k pevnějším základům, což přinese stabilitu. Horoskop Rak září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Rak září 2021

Září vám přinese obrovskou dávku produktivity. Rak nyní o vztahy nemá zájem, jelikož mu s nimi související záležitosti budou připadat zbytečné a nezajímavé. Dokonalé útočiště pro vás představuje práce – nic se však nemá přehánět. Ve stresových situacích vás totiž snadno ovládne frustrace, kterou byste si filtrovali na svém okolí.Příchod září znamená pro Raky nadále pozitivní období. Vaše partnerské i rodinné vztahy budou harmonické, nemusíte se teď bát řešit s vašimi blízkými dokonce těžší témata. Setkáte se u nich s pochopením. Pokud by však potřebovali čas na rozmyšlenou, dopřejte jim ho. Rozhodně na ně teď nesmíte tlačit. Vaše smělé a nadčasové myšlenky se bohužel nesetkají s porozuměním a nadšením. Hvězdy jsou ve špatném postavení.Toužíte po dobrodružství? Vyrazte do víru velkoměsta sami a „poperte“ se s ním na vlastní pěst.

Finance a peníze

Budete si užívat vaší situace a budete mít velkou radost, že vše je tak, jak má být.

Kariéra a zaměstnání

V září se hodně věcí urychlí a budete si připadat, jako byste jela v rychlíku. Můžete se i s něčím rozejít, odejít z práce, změnit práci nebo něco odmítnout. Pak vám nějaký muž nabídne skvělou nabídku a vy uděláte životní změnu, která vám přinese radost.

Horoskop září 2021 Rak

Milí Raci, v tomto měsíci vévodí oblast vaší profese a nutno dodat, že je pro vás opravdovou radostí! Máte vskutku aktivní jednání a také se vám hemží spousta pracovních nabídek. Vaše znamení je v blahodárném trigonu s Marsem a vy se snažíte stíhat co nejvíce úkolů. Daří se vám to zvláště kolem 21. září, apropó v těchto dnech se pro vás připravuje i výhodná nabídka Také na nezadané Raky se usměje štěstí a potkají opravdu fajn parťáka. Naopak zadaným to ve vztahu skřípe a problémy se točí zvláště kolem utrácení peněz. Venuše není za dobře s vaším znamením a až do 19. září vás trápí špatný přístup partnera k celé domácnosti a k financím. Od 22. září se určitě nepřetěžujte a chraňte si své zdravíčko. Opozice Slunce s vaším znamením vám může způsobit občasné komplikace a také máte sklony se rychle unavit. Neuškodí vám relax například v sauně nebo kvalitní masáž.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce pocítíte jistotu a klid ve vztahu a budete si to užívat. Druhý týden v září však začnete vidět dvě možnosti a začnete se rozhodovat, kterou cestou jít, což vám přinese řešení celého vašeho vztahu. To bude vlastně dobře, protože objevíte vaši vzájemnou lásku.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *