Měsíční horoskop Ryby březen 2021

Osud vám přináší tento měsíc hojnost setkání, a to jak s rodinou, přáteli, tak v pracovní oblasti. Budete si to náležitě užívat. Přestanete se rozhodovat v oblasti, kde jste nebyla už delší čas schopna se rozhodnout, a teď to rozhodnutí učiníte rychle a bez přemýšlení, což vám přinese úlevu. Horoskop Ryby březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby březen 2021

Na březen si nic mimořádného neplánujte, protože už tak budete mít co dělat, abyste svůj život ukočírovali. Ryby mají před sebou spoustu pracovních i rodinných událostí, takže jim nezbyde téměř žádný prostor na další aktivity. Nastal čas srovnat si priority a uvědomit si, že vždycky nemůžete mít vše, co chcete. V kariéře slibuje březen Rybám spoustu událostí. Naskytnou se zajímavé obchodní příležitosti a bude na vás zvážit, zda jsou opravdu výhodné. Můžete tak stát před závažným dilematem. Pokud si nebudete vědět rady, nebojte se požádat kolegu nebo blízkého přítele o radu, není to přece žádná ostuda. Zaměřte pozornost tam, kde jí je nejvíce potřeba a nenechte se rozptylovat maličkostmi. Chce to klid a nohy v teple. Teď to pro vás platí dvojnásob. Pozor na prochladnutí od chodidel.

Finance a peníze

Máte možnost menší výhry nebo nějaké odměny, která vám udělá obrovskou radost.

Kariéra a zaměstnání

Musíte přijmout změnu, která vás posune někam, kde vám bude lépe a kde se naučíte vyřešit problém za krátký čas. Čekají vás pracovní zprávy a setkání, které budou úspěšné, a vy se začnete radovat z pracovního úspěchu. Také dostanete pochvalu.

Horoskop březen 2021 Ryby

Milé Rybky, vaše touha po setkání s novým protějškem se v tomto období konečně naplňuje. Tuto skutečnost má na svědomí Neptun, jehož paprsky se až do 19. březen pozitivně dotýkají Venuše. Hvězdy stojí při vás a jednoznačně vám v lásce neskutečně přejí! Naopak v práci se mějte na pozoru, co se týče vašich kolegů. Od 9. březen je Neptun v nehezké kvadratuře s Merkurem a vy můžete slepě věřit někomu, kdo vás zklame a připraví o odměny. Střežte si své nápady a nenechte si od nikoho nic namlouvat. Pozor si dávejte také v oblasti financí, kde vám někdo pěkně hraje na city a snaží se z vás dostat jistou částku na dluh. Rozhodně na to nepřistupujte, protože tyto peníze se k vám už nevrátí! A co se týče vašeho celkového zdraví, už od 22. březen se začnete cítit daleko lépe a energicky.

Láska a vztahy

Přichází stabilita a vy přestanete řešit nedůležité věci. Zaměříte se na to, co je opravdu nutné, a to vám přinese úlevu. Přestaňte zavírat oči před problémy, které neumíte řešit. Podívejte se na ně z jiného úhlu pohledu a uvidíte, že vždy existuje cesta, jak je zvládnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *