Měsíční horoskop Ryby červen 2021

Na začátku června si budete užívat vztah, protože se vám v životě může objevit někdo, na koho jste celý život čekala, a vy neodoláte. Pozor si dejte na prozrazení, pokud máte trvalého partnera. Pozor na pomluvy v rámci práce. Do ničeho se raději nezapojujte a jen poslouchejte. Horoskop Ryby červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby červen 2021

S nástupem léta by se Ryby měly stáhnout spíše do ústraní. Červen rozhodně není vhodnou dobou na velké změny, a to hlavně v kariéře. Proto uděláte nejlépe, když si udržíte vaše současné tempo. Svůj čas raději věnujte partnerovi, přátelům nebo rodině. Vaše city budou hluboké, takže budete ve svém živlu. Měsíc červen bude velmi pozitivní období pro osobní život Ryby. Očekávat můžete šťastnou novinu, díky které se pak povezete na vlně euforie. Jedinci, kteří jsou v dlouhodobém vztahu, teď mají šanci si své pouto upevnit. Neměli byste zapomínat také na svou fyzickou kondici, zacvičte si třeba jógu. Pokud vám přijde, že máte práce až nad hlavu, stanovte si priority nebo si vypracujte harmonogram. Pokud jste si chtěli přivstat, ale byli jste příliš unavení, nezlobte se na sebe. Zkrátka potřebujete větší porci spánku.

Finance a peníze

Můžete získat menší výhru, ale dejte si pozor, abyste u toho neztratila peněženku nebo doklady.

Kariéra a zaměstnání

V práci se můžete potkat s falešnou kolegyní, ale to už víte delší dobu. Jinak se vám podaří dotáhnout všechny závazky a rozdělané pracovní věci do konce, což vám udělá velkou radost.

Horoskop červen 2021 Ryby

Milé Rybky, vaše touha po setkání s novým protějškem se v tomto období konečně naplňuje. Tuto skutečnost má na svědomí Neptun, jehož paprsky se až do 19. červen pozitivně dotýkají Venuše. Hvězdy stojí při vás a jednoznačně vám v lásce neskutečně přejí! Naopak v práci se mějte na pozoru, co se týče vašich kolegů. Od 9. červen je Neptun v nehezké kvadratuře s Merkurem a vy můžete slepě věřit někomu, kdo vás zklame a připraví o odměny. Střežte si své nápady a nenechte si od nikoho nic namlouvat. Pozor si dávejte také v oblasti financí, kde vám někdo pěkně hraje na city a snaží se z vás dostat jistou částku na dluh. Rozhodně na to nepřistupujte, protože tyto peníze se k vám už nevrátí! A co se týče vašeho celkového zdraví, už od 22. červen se začnete cítit daleko lépe a energicky.

Láska a vztahy

Ve vztazích můžete potkat velice vášnivého a energického muže a to vám přinese lásku a velké city. Ke konci měsíce se budete rozhodovat, kterou cestou se vydáte, aby váš vztah byl konečně šťastný a spokojený.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *