Měsíční horoskop Ryby červenec 2021

Červenec vám může přinést i konflikt s nějakým energickým mužem, na kterém jste svým způsobem závislá. Konflikty vás bohužel budou provázet až do půlky měsíce. Následně si uvědomíte, že je dobré odstranit ze svého života vše nefunkční. Na konci měsíce zažijete i nějaké ztráty. Vše bude jen dočasné. Horoskop Ryby červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby červenec 2021

Jestliže plánujete vyrazit na dovolenou, pamatujte na to, že červenec nebude přát žádným rizikovým lokalitám. Ryby by se raději měly držet toho, co dobře znají, ideálně v rámci České republiky nebo klasických zahraničních míst, jako je Chorvatsko či Itálie. Rozhodně se odpočinku nebojte, v práci se bez vás jistě obejdou.Červenec může pro Ryby znamenat jisté zpomalení v jejich ambicích. Planety v této chvíli nejsou v příliš výhodném postavení. Pokud stojíte před náročnou otázkou, je třeba si odpověď řádně promyslet a zvážit všechna pro a proti. Nic nepokazíte ani v případě, že se toto dilema rozhodnete odložit na později. Je příjemné nechat se masírovat, ale přínosné je získat teoretické i praktické znalosti. Zapište se do masérského kurzu. Vašemu životu by právě teď prospěl řád. Udělejte si plán na pár dnů dopředu a snažte se to dodržet!

Finance a peníze

Kolem financí je už delší dobu relativní klid. Pozor na velké výdaje spojené s domácností.

Kariéra a zaměstnání

V práci vám někdo už delší dobu škodí. Možná to je závistivá kolegyně nebo odmítnutý kolega. V každém případě se k vám donesou nějaké pomluvy a drby. Nechte si vše pro sebe a snažte se spíše o věci popřemýšlet než unáhleně jednat. Mohlo by vám to přinést víc škody než užitku.

Horoskop červenec 2021 Ryby

Milé Rybky, říjnové období je velmi přínosné událostmi, které jsou charakteristické optimismem a snadnějším dosahováním úspěchů. Zásluhu na tom mají blahodárné aspekty, v jejichž působení mají prsty Slunce, Merkur a Venuše. Venuše svým trigonem od 8.červenec spouští kaskádu láskyplných zážitků a milostného souznění, o romantiku není nouze! Rozvíjí se taktéž vaše duchovní sféra a váš vnitřní život nabývá na bohatosti. Inklinujete jakoby k něčemu tzv. vyššímu, skrytým zákonitostem a hlubokému poznání. Od 23. červenec je doslova obohacujícím činitelem i Slunce, které dohlíží mimo jiné i na vaše delší cesty a vzdělávání. A na koho si dát naopak pozor? Je to rozpínavý Jupiter, jehož napěťovou kvadraturu posiluje zejména ve dnech 5., 6., 30., a 31. červenec Luna, čímž signalizuje nutnost opatrnosti před tzv. velikášstvím v oblasti kariéry. Bezpečnější je přibrzdit!

Láska a vztahy

Vztahy vám přinášejí velké změny hned na začátku měsíce. Partner se bude snažit na vašem vztahu pracovat a také váš sexuální život se podstatně zlepší. Flirt a jiskření vám nebudou v půlce měsíce chybět. Na konci měsíce si uvědomíte některé důležité aspekty vašeho vztahu – těmi jsou skvělá komunikace, přitažlivost a stabilita.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *