Měsíční horoskop Ryby duben 2021

Na začátku měsíce budete něco řešit s mužem, který je hodně přemýšlivý a nabídne vám něco nového. Týká se to především práce a může vám to přinést nový projekt nebo něco jiného, co vás bude opravdu bavit. Ke konci měsíce přicházejí další nové pozitivní změny. Horoskop Ryby duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby duben 2021

Nastupující duben by mohl pořádně zatočit s vaším zdravím. Ryby by nyní měly zapracovat na své životosprávě, a to jak z hlediska pohybu, tak i zdravého jídelníčku. Pokud váš vztah s partnerem upadá do stereotypu, můžete se do této výzvy pustit společně, a tak vaše trávení času trošku oživit. Duben vám přinese touhu po úspěchu v kariéře, horoskop však radí, abyste ještě počkali na výhodnější období. Motivace vám sice nechybí, ale postavení hvězd v tomto ohledu není příliš pozitivní. Nyní by se Ryby měly věnovat spíše sobě, rozvoji své osobnosti, anebo například i studiu. V oblasti zdraví vám nyní problémy nehrozí.Štěstí přeje připraveným, proto byste nad úkolem nebo informacemi do zaměstnání měli strávit o něco více času. Máte skvělou náladu. Pokud chcete dostávat komplimenty, měli byste taky nějaké rozdávat.

Finance a peníze

Pozor na nenadálé investice, můžete o peníze přijít. Na konci měsíce se vám možná podaří něco vyhrát.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce v sobě objevíte velkou vášeň a odhodlání vrhnout se do pracovních záležitostí. Čekají vás i nějaká jednání. V půlce měsíce se však ukážou překážky, které jsou spojené s úřady a jinými institucemi, a vy pocítíte kvůli nějakému muži ztráty. Na konci měsíce je před vámi hodně pracovních cest, plno manipulace, ale i přízně osudu.

Horoskop duben 2021 Ryby

Milé Rybky, říjnové období je velmi přínosné událostmi, které jsou charakteristické optimismem a snadnějším dosahováním úspěchů. Zásluhu na tom mají blahodárné aspekty, v jejichž působení mají prsty Slunce, Merkur a Venuše. Venuše svým trigonem od 8.duben spouští kaskádu láskyplných zážitků a milostného souznění, o romantiku není nouze! Rozvíjí se taktéž vaše duchovní sféra a váš vnitřní život nabývá na bohatosti. Inklinujete jakoby k něčemu tzv. vyššímu, skrytým zákonitostem a hlubokému poznání. Od 23. duben je doslova obohacujícím činitelem i Slunce, které dohlíží mimo jiné i na vaše delší cesty a vzdělávání. A na koho si dát naopak pozor? Je to rozpínavý Jupiter, jehož napěťovou kvadraturu posiluje zejména ve dnech 5., 6., 30., a 31. duben Luna, čímž signalizuje nutnost opatrnosti před tzv. velikášstvím v oblasti kariéry. Bezpečnější je přibrzdit!

Láska a vztahy

Něco před svým partnerem tajíte a on to začíná tušit a tlačí na vás. Pro vás to je nepříjemné a také si uvědomujete, že vás partnerský život nenaplňuje. Začnete se snažit něco změnit, ale bude to chtít zbořit základy a postavit nové.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *