Měsíční horoskop Ryby květen 2021

Květen pro vás je velice úspěšný měsíc, bude se vám dařit ve všech rovinách. Dokončíte vše, co jste si předsevzala, a také můžete potkat velkou lásku nebo se vám splní nějaký váš sen. Jediné, s čím se budete potýkat, je závist okolí. Nesnažte se to vyřešit, prostě to ignorujte. Horoskop Ryby květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby květen 2021

Květen si užijí především nezadané Ryby, do cesty jim totiž pravděpodobně vstoupí zajímavá osoba. Jiskření mezi vámi bude cítit na míle daleko, takže se milostnému románku jen tak neubráníte. Nedovolte, aby emoce zcela zastínily vaši kariéru. Pokud nepolevíte, budete za vaši snahu řádně odměněni. Co se dlouhodobých vztahů týče, květen bude pro Ryby nadále pozitivním obdobím. Věnovat byste se podle horoskopu měli také své rodině. Ve vašem okolí se objeví někdo, kdo bude potřebovat pomoc, i přesto, že ji možná bude odmítat. Snažte se získat důvěru takového člověka. Laskavost, kterou mu prokážete, se vám mnohonásobně vrátí.Věnujte se i povinnostem, pokud jste je odkládali příliš dlouho. Později by vás doslova pohltily. Postarejte se o svou pokožku, pokud žízní po hydrataci nebo si dopřejte třeba peeling.

Finance a peníze

Peníze se vám tento měsíc budou vyhýbat, ale zvládnete vše zaplatit tak, jak potřebujete.

Kariéra a zaměstnání

V práci se můžete zamilovat nebo se vám bude tak dařit, že budete ze své práce nadšená. Hrozí vám tak přepracovanost, nakonec můžete lehnout i s nějakou horečkou. Více odpočívejte a všemu se tak vyhnete. Čeká vás i velký úspěch a pochvala spojená s nadějí do budoucna.

Horoskop květen 2021 Ryby

Milé Rybičky, do 21. květen se cítíte fit hlavně po zdravotní stránce, následně vám však začne ubývat energie. Listopad vás může také nemile překvapit v oblasti lásky. Nepříznivá kvadratura Venuše s vaším znamením totiž působí, že váš idol s vámi nesdílí stejné city. Zejména kolem 7. květen si neberte jeho náhledy tak moc osobně a rozhodně nedělejte předčasné závěry! I po finanční stránce se mohou objevit určité komplikace. Někdo po vás žádá půjčení peněz a vy mu chcete pomoci, ať je to jakákoliv částka. Dávejte velký pozor, ať se nedostanete do problémů. V pracovní oblasti jste naopak velmi šikovní, a dokonce i úspěšní. Merkur je v perfektním trigonu s vaším znamením, a i když je nadřízený hodně nepříjemný, jdete si za svým. Bravo Ryby, od 19. květen zvládáte všechny povinnosti a šéf musí uznat, že jste ve svém oboru jedničky.

Láska a vztahy

Čeká vás láska a zamilovanost, tak si to náležitě užijte. Je jedno, zda to je letní románek nebo znovu obnovená láska v partnerství. Hlavně, že se cítíte dobře. V půlce května budete odpočívat od všech problémů a dobíjet baterky, potřebujete to. Čeká vás i trochu iluzorního probuzení.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *