Měsíční horoskop Ryby leden 2022

V práci vám pomůže nějaká žena a vám se uleví, protože se vám podaří něco, co jste dlouho potřebovala vyřešit. Ve vztazích se vám bude také dařit, a to nejlépe z celého roku. S partnerem si budete užívat pohodu, klid a harmonii. Dozvíte se i nějaké tajemství, které před vámi někdo dlouho skrýval. Horoskop Ryby leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby leden 2022

Ryby mohou počítat s tím, že jejich začátek roku bude klidný a vyvážený. Leden vám do života vnese spoustu pozitivní energie, kterou nejlépe zužitkujete v zaměstnání. Nadřízení si vašeho nadšení a píle jistě všimnou, a tak se na obzoru může dokonce blýskat i povýšení. Hlavně se nepřestávejte snažit. Leden přinese pozitivní energii také v oblasti mezilidských vztahů. Těmi budou Ryby proplouvat bez sebemenších problémů a naprosto přirozeně. Bude pro ně velmi jednoduché kontakty navazovat. Nejen díky vlivu hvězd totiž na své okolí působí velmi přátelsky a přirozeně. Svůj elán můžete výborně využít také při sportu jakéhokoliv druhu. Udělejte si někdy taky pěkný večer s partnerem. Užívejte si jeden druhého. Problémy se zády rozhodně nepřecházejte, raději se objednejte k neurologovi nebo fyzioterapeutovi.

Finance a peníze

Finančně si v lednu polepšíte. Už na začátku měsíce zažijete obrovskou radost, přijdou další menší částky peněz a ke konci měsíce budete svými financemi doslova nadšená.

Kariéra a zaměstnání

Stabilní a dobře zajištěná žena vám pomůže v tom, co jste potřebovala dodělat v práci už dávno a nedařilo se vám to. Problém je v tom, že přesně nevíte, co chcete nebo jak dosáhnout kýženého výsledku. Nebraňte se radám této ženy, budou pro vás přínosem.

Horoskop leden 2022 Ryby

Milé Rybky, říjnové období je velmi přínosné událostmi, které jsou charakteristické optimismem a snadnějším dosahováním úspěchů. Zásluhu na tom mají blahodárné aspekty, v jejichž působení mají prsty Slunce, Merkur a Venuše. Venuše svým trigonem od 8.leden spouští kaskádu láskyplných zážitků a milostného souznění, o romantiku není nouze! Rozvíjí se taktéž vaše duchovní sféra a váš vnitřní život nabývá na bohatosti. Inklinujete jakoby k něčemu tzv. vyššímu, skrytým zákonitostem a hlubokému poznání. Od 23. leden je doslova obohacujícím činitelem i Slunce, které dohlíží mimo jiné i na vaše delší cesty a vzdělávání. A na koho si dát naopak pozor? Je to rozpínavý Jupiter, jehož napěťovou kvadraturu posiluje zejména ve dnech 5., 6., 30., a 31. leden Luna, čímž signalizuje nutnost opatrnosti před tzv. velikášstvím v oblasti kariéry. Bezpečnější je přibrzdit!

Láska a vztahy

Vztahy pro vás budou tento měsíc klíčové a užijete si je. Společně s partnerem vás čekají nové chvilky a nové okamžiky, které vás hodně spojí. Zažijete krásný přelom roku a řeknete si něco zásadního, co vás překvapí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *