Měsíční horoskop Ryby listopad 2021

Nevíte, co chcete a co od druhých můžete očekávat. Potřebujete zbořit staré základy, které jsou nefunkční, a postavit nové, které vám přinesou jistotu a klid. Což by se vám tento měsíc mělo podařit. Na konci měsíce už budete vědět, kam míříte, a čekají vás samé schůzky a setkání. Horoskop Ryby listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby listopad 2021

Přicházející listopad ve vás nejspíš probudí tendence k majetnickému nebo dokonce žárlivému chování. To by Ryby mohlo rozptylovat v zaměstnání, přestože jim chuť do práce rozhodně neschází. Přestaňte se v tom šťourat a raději zkuste přijít na jiné myšlenky, třeba při sportu. Ten navíc posílí vaši kondici i celkové zdraví.Ryby se tento měsíc mohou těšit na sklízení plodů, které přinesla jejich snaha v zaměstnání. Těm, kteří jsou čerstvě zamilovaní, horoskop radí, aby se v listopadu příliš nenechávali unášet do světa fantazie. Je na čase vystoupit ze své „dokonalé“ bubliny a začít se na svět dívat realisticky. Na párty jste správně naladěni, tak neváhejte a vyrazte s přáteli nebo i sami. Zajisté se seznámíte. Váš fyzický i psychický stav jsou v rovnováze a tak to má být.

Finance a peníze

Dostanete odměnu, kterou jste měla dostat už dávno, ale přesto budete mít radost, protože peníze potřebujete na něco důležitého.

Kariéra a zaměstnání

V práci se budete také rozhodovat, zda vzít něco z minulosti, nebo stagnovat. Posléze zažijete spoustu lásky a radosti spojené s prací. Nevíte, co chcete, ale přinese vám to velkou změnu a vy si budete práci užívat.

Horoskop listopad 2021 Ryby

Milé Rybičky, do 21. listopadu se cítíte fit hlavně po zdravotní stránce, následně vám však začne ubývat energie. Listopad vás může také nemile překvapit v oblasti lásky. Nepříznivá kvadratura Venuše s vaším znamením totiž působí, že váš idol s vámi nesdílí stejné city. Zejména kolem 7. listopadu si neberte jeho náhledy tak moc osobně a rozhodně nedělejte předčasné závěry! I po finanční stránce se mohou objevit určité komplikace. Někdo po vás žádá půjčení peněz a vy mu chcete pomoci, ať je to jakákoliv částka. Dávejte velký pozor, ať se nedostanete do problémů. V pracovní oblasti jste naopak velmi šikovní, a dokonce i úspěšní. Merkur je v perfektním trigonu s vaším znamením, a i když je nadřízený hodně nepříjemný, jdete si za svým. Bravo Ryby, od 19. listopadu zvládáte všechny povinnosti a šéf musí uznat, že jste ve svém oboru jedničky.

Láska a vztahy

Čeká vás možná žádost o ruku nebo se váš vztah někam posune, tak abyste si mohla být svým partnerem více jistá a více se mohla partnerství i otevřít. Získáte partnerovu důvěru a to vám přinese velký klid a pohodu do vztahu. Snažte se jen více komunikovat, je to potřeba.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *