Měsíční horoskop Ryby prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Minulost je pryč, budoucnost ještě nenastala. Žiji nyní.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 23. 4., 5. 7., 30. 8., 20. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: prosinec
Nepříznivý měsíc 2021: březen
Horoskop Ryby prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby prosinec 2021

Konec roku by Ryby měly věnovat rodině, na kterou si v průběhu roku nenašly tolik času. Po celý prosinec budete mít velice dobrou náladu, což z vás dělá perfektní společníky. Kariéra bude díky vašemu celoročnímu snažení velmi stabilní, a tak z vaší strany nebude třeba žádných velkých zásahů. Pokud jde o práci, Ryby si v prosinci příliš neodpočinou. Avšak není se čeho obávat. Stačí držet krok s ostatními, a rozhodně vám nehrozí žádné problémy. Na pečení cukroví si však budete muset vyhradit raději nějaký víkend. Dbát byste tento měsíc měli také na své zdraví, v tomto sychravém počasí nepodceňujte prevenci. Pokud se setkáte se záští ze strany spolupracovníků, zamyslete se, jestli náhodou vy neděláte něco špatně a buďte vstřícnější.Dejte pozor, abyste nezanedbávali své blízké. Najděte si chvíli ve vašem nabitém rozvrhu. Velmi je potěšíte.

Finance a peníze

Začátkem roku se nemusíte o své peníze vůbec strachovat, protože se vám splní váš sen a vy zaplatíte vše, co je potřeba zaplatit, a ještě vám peníze zbydou na jiné věci. Partner vám bude celé jaro finančně pomáhat a možná od něho můžete dostat i nějaký úžasný dárek. Oblast financí vypadá v pohodě a nemusíte nic řešit. Po hezkém létě a vydatné dovolené budete na podzim trochu bojovat s financemi a překonávat překážky, ale překonáte je. Konec roku bude o vašem rozhodování, kam dát peníze dřív, protože se objeví trochu větší výdaje.

Kariéra a zaměstnání

Hned po Novém roce se zase vrhnete do práce a rychle dokončíte projekty a vše, co mělo být hotové už na konci minulého roku. Bude se vám to dařit, ale vynaložíte na to spoustu sil. Na jaře přijde velká radost z práce, možná i nějaké ohodnocení, ale hlavně pocit, že svou práci děláte skvěle. Přímo se do ní zamilujete. Na podzim se vám v práci splní váš sen a budete opravdu šťastni. Dosáhnete toho, co jste si dlouho přáli. Ke konci roku uzavřete minulost a pocítíte uspokojení.

Horoskop prosinec 2021 Ryby

Milé Rybky, vaše touha po setkání s novým protějškem se v tomto období konečně naplňuje. Tuto skutečnost má na svědomí Neptun, jehož paprsky se až do 19. prosince pozitivně dotýkají Venuše. Hvězdy stojí při vás a jednoznačně vám v lásce neskutečně přejí! Naopak v práci se mějte na pozoru, co se týče vašich kolegů. Od 9. prosince je Neptun v nehezké kvadratuře s Merkurem a vy můžete slepě věřit někomu, kdo vás zklame a připraví o odměny. Střežte si své nápady a nenechte si od nikoho nic namlouvat. Pozor si dávejte také v oblasti financí, kde vám někdo pěkně hraje na city a snaží se z vás dostat jistou částku na dluh. Rozhodně na to nepřistupujte, protože tyto peníze se k vám už nevrátí! A co se týče vašeho celkového zdraví, už od 22. prosince se začnete cítit daleko lépe a energicky.

Láska a vztahy

Už na začátku roku dostanete od partnera velice pozitivní zprávu a zjistíte, že je pro vás oporou a jistotou. Bude vás hodně podporovat i přesto, že se moc neuvidíte, protože před vámi je hodně práce. V létě si uvědomíte, že jste ve vztahu, který je opravdu šťastný a že vás partner miluje. Pokud nejste ve svazku manželském, můžete se v létě i vzít. V každém případě vás čeká nádherné léto plné lásky. Pozor však na konflikty na podzim, protože to, co bylo krásné, se dá hodně rychle pokazit neuvážeností a špatně volenými slovy. Dejte si pozor na to, co a jak partnerovi vyčítáte. Konec roku bude zase o lásce, především o posunu ve vašem vztahu, a budete si to užívat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *