Měsíční horoskop Ryby říjen 2021

Tento měsíc vás čeká nějaká rodinná událost a vy se jí trochu obáváte. Nemusíte, vše dopadne přesně tak, jak si přejete, a bude to mít velký úspěch. V práci možná dostanete pochvalu nebo vám někdo vyjádří svůj vděk za to, jak jste mu pomohla. Pozor si dejte na falešné kamarády. Horoskop Ryby říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby říjen 2021

Říjen pro vás bude jistým vysvobozením. Jak v práci, tak i doma budou mít Ryby konečně klid, a tak se jim dostane prostoru k tomu, aby se věnovaly samy sobě. S tímto časem nejlépe naložíte, když se ohlédnete za uplynulými událostmi a pokusíte se z nich co možná nejlépe poučit. Co se kariéry týče, Ryby se nyní nemají čeho obávat. Není kam spěchat, a vy si klidně můžete dovolit polevit ve svém tempu. Pokud však pomýšlíte na pracovní postup, měli byste být naopak aktivní. Podejte například pomocnou ruku kolegovi v nouzi, nebo si vezměte na starost nový projekt. Pokud jsou spolupracovníci nepříjemní, oplaťte jim stejnou kartou. Nebuďte ušlápnutí a nenechte si líbit jednání, které se vám nelíbí.Raději než zpytování svědomí nad včerejším večerem se věnujte sportu. Dejte si pořádně do těla. Můžete se klidně rozmazlovat, ale myslete i na ostatní.

Finance a peníze

Peníze vám budou chybět na začátku měsíce, ale pak se celá věc obrátí a vy jich budete mít dost.

Kariéra a zaměstnání

Máte co oslavovat, dostanete odměnu nebo pochvalu za to, jak jste vyřešila něco, co dlouhou dobu nikdo nedokázal vyřešit. Dostanete i novou nabídku nebo příležitost ukázat, co ve vás je a jak se dokážete rychle rozhodnout a zaujmout pro věc. To vás bude bavit a naplňovat.

Horoskop říjen 2021 Ryby

Milé Rybky, říjnové období je velmi přínosné událostmi, které jsou charakteristické optimismem a snadnějším dosahováním úspěchů. Zásluhu na tom mají blahodárné aspekty, v jejichž působení mají prsty Slunce, Merkur a Venuše. Venuše svým trigonem od 8.října spouští kaskádu láskyplných zážitků a milostného souznění, o romantiku není nouze! Rozvíjí se taktéž vaše duchovní sféra a váš vnitřní život nabývá na bohatosti. Inklinujete jakoby k něčemu tzv. vyššímu, skrytým zákonitostem a hlubokému poznání. Od 23. října je doslova obohacujícím činitelem i Slunce, které dohlíží mimo jiné i na vaše delší cesty a vzdělávání. A na koho si dát naopak pozor? Je to rozpínavý Jupiter, jehož napěťovou kvadraturu posiluje zejména ve dnech 5., 6., 30., a 31. října Luna, čímž signalizuje nutnost opatrnosti před tzv. velikášstvím v oblasti kariéry. Bezpečnější je přibrzdit!

Láska a vztahy

Vaše vztahy jsou v poslední době v harmonii, proto se nesnažte nic měnit. Možná je dobré s partnerem dořešit to, co chce řešit už delší dobu, aby byl mezi vámi větší klid, ale pokud bude v pohodě, nechte to být. Děti vám udělají velkou radost a to nejen jednou.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *