Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze vztahu, nebo že má někoho jiného. Pokuste se zachovat chladnou hlavu a nic neuspěchat. Vše si dobře rozmyslete, protože se celá situace ještě může změnit. Horoskop Ryby srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby srpen 2021

Srpen bude pro Ryby velice šťastným obdobím. Cokoliv vás dosud trápilo, se v tomto období vyřeší prakticky samo, díky čemuž svou energii budete moci směřovat k utužování osobních vztahů. Postavení Merkuru v Raku z vás udělá skvělé posluchače, a tak se na vás okolí nejspíš bude obracet s jejich problémy. Velký zvrat můžete očekávat v srpnu. Konečně se situace obrátí, a to jak v kariéře, tak v osobním životě každé Ryby. Obzvláště v nezadaných jedincích se nyní probudí spousta něžných emocí, které by rádi s někým sdíleli. Tento měsíc navíc máte největší šanci najít protějšek, který smýšlí stejně jako vy. Harmonie je tak zaručena. Těšit se můžete na bonusy či pochvalu. Je možné, že šéf je dobře naladěn. Uvolněte se, zacvičte si jógu. Pokud jste začátečníci, tak se raději zapište na lekci.

Finance a peníze

Finance vám neschází a dokonce se vám v poslední době podařilo našetřit nějaké peníze navíc. Budou se vám hodit, zatím o nich před partnerem nemluvte.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete muset vyřešit všechny resty, co máte z minulosti, a to vás bude hodně unavovat. Už v půlce měsíce se vám uleví a budete se radovat, že vše je uzavřeno. Něco však přehlédnete, a to se vám moc nevyplatí, protože z toho může na konci měsíce být velký problém.

Horoskop srpen 2021 Ryby

Milé Rybičky, do 21. srpen se cítíte fit hlavně po zdravotní stránce, následně vám však začne ubývat energie. Listopad vás může také nemile překvapit v oblasti lásky. Nepříznivá kvadratura Venuše s vaším znamením totiž působí, že váš idol s vámi nesdílí stejné city. Zejména kolem 7. srpen si neberte jeho náhledy tak moc osobně a rozhodně nedělejte předčasné závěry! I po finanční stránce se mohou objevit určité komplikace. Někdo po vás žádá půjčení peněz a vy mu chcete pomoci, ať je to jakákoliv částka. Dávejte velký pozor, ať se nedostanete do problémů. V pracovní oblasti jste naopak velmi šikovní, a dokonce i úspěšní. Merkur je v perfektním trigonu s vaším znamením, a i když je nadřízený hodně nepříjemný, jdete si za svým. Bravo Ryby, od 19. srpen zvládáte všechny povinnosti a šéf musí uznat, že jste ve svém oboru jedničky.

Láska a vztahy

Začátkem srpna se budete soustředit především na práci a své finance. Bude se vám dařit a budete hodně přemýšlet, jak toho využít dále. Na vztah si ani nevzpomenete a pak budete překvapena zprávou od partnera o tom, že může mít i někoho jiného.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *