Měsíční horoskop Ryby únor 2021

Na začátku února budete hodně pracovat, ale nebude to nijak únavné, protože se už těšíte na dovolenou na horách, na kterou určitě odjedete. Vše se zrychlí a dovolená bude na poslední chvilku, ale vydaří se vám. Přinese plno úžasných zážitků, lásky, sexu a menších hádek s partnerem. Skvěle vás však nabije energií, kterou budete čerpat až do konce měsíce. Horoskop Ryby únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby únor 2021

Únor bude přát hlavně lásce. Všechny nezadané Ryby se v tomto období mohou těšit na milostné vzplanutí, a pokud vytrvají, tak i začátek vážného vztahu. Dávejte si však pozor na svá očekávání. I když si situaci předem naplánujete, může to vše nakonec dopadnout jinak, což by mohlo skončit hořkým zklamáním. Seznamovat se v tomto období budou Ryby velmi snadno. V únoru z toho nejlépe vytěží jedinci, kteří jsou doposud nezadaní a touží po spřízněné duši. Čeká vás romantika, ale i vášeň a dobrodružství, nebojte se odvázat a užijte si toto období opravdu naplno. Později byste mohli své zdrženlivosti litovat. Šance se již nemusí opakovat. Pečlivě zvažte, zda má cenu investovat do tak nejistého, ač lákavého výsledku. Pokud jste na nákupech zahlédli něco z rukodělné výroby, co vás opravdu zaujalo, neváhejte a kupujte.

Finance a peníze

Nevěřte nikomu, kdo z vás chce nějakým způsobem vytáhnout peníze. Můžete o ně přijít.

Kariéra a zaměstnání

Nová práce nebo nové začátky ve vaší současné práci – to je to, co vás čeká na začátku měsíce. Také může přijít povýšení nebo nějaký významný posun v práci či pochvala. Na konci měsíce se věnujte jen prioritním věcem, jinak nic nebudete zvládat a prošvihnete termíny.

Horoskop únor 2021 Ryby

Milé Rybičky, do 21. únor se cítíte fit hlavně po zdravotní stránce, následně vám však začne ubývat energie. Listopad vás může také nemile překvapit v oblasti lásky. Nepříznivá kvadratura Venuše s vaším znamením totiž působí, že váš idol s vámi nesdílí stejné city. Zejména kolem 7. únor si neberte jeho náhledy tak moc osobně a rozhodně nedělejte předčasné závěry! I po finanční stránce se mohou objevit určité komplikace. Někdo po vás žádá půjčení peněz a vy mu chcete pomoci, ať je to jakákoliv částka. Dávejte velký pozor, ať se nedostanete do problémů. V pracovní oblasti jste naopak velmi šikovní, a dokonce i úspěšní. Merkur je v perfektním trigonu s vaším znamením, a i když je nadřízený hodně nepříjemný, jdete si za svým. Bravo Ryby, od 19. únor zvládáte všechny povinnosti a šéf musí uznat, že jste ve svém oboru jedničky.

Láska a vztahy

Ve vztahu vás čekají velké změny a rozhodování, možná i dohady ve spojitosti s nějakými zprávami. V půlce měsíce se budete cítit osamocená a na konci měsíce můžete bojovat s tím, že byste chtěla začít nový vztah, ale pociťujete beznaděj kvůli vašemu rozhodování.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *