Měsíční horoskop Ryby září 2021

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví a budete moci si koupit věci, které už delší dobu chcete. Také se můžete pustit do plánování mateřství, tento měsíc je k tomu pro vás velice vhodný. Jste plodná a úspěšná ve všech rovinách. Horoskop Ryby září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Ryby září 2021

S nástupem září si dávejte pozor, abyste nepřecenili své fyzické síly. Jakožto Ryby jste od přírody velmi citliví, a pokud byste se během přechodu na podzim příliš přeceňovali, mohlo by se to podepsat na vašem zdraví. S prací ani se sportem to zkrátka příliš nepřehánějte a dopřejte si dostatek odpočinku. Díky vlivu Venuše budou Ryby i v září přikládat velkou váhu vztahům. Jste ochotni udělat vše proto, aby byly harmonické a pozitivní. V partnerském soužití se vám to dařit bude, avšak problémy mohou nastat v rodině. Zřejmě se nevyhnete hádce. Obě strany si naštěstí brzy uvědomí, že šlo pouze o malichernost. Nebuďte nedočkaví a neuspěchejte závěr práce. Nevyplatí se to. Večer už se do ničeho složitého nepouštějte, věnujte se drobným pracím v domácnosti nebo relaxujte. Zamyslete se nad sebou. Nedávejte si nereálná předsevzetí, která nedokážete dodržet.

Finance a peníze

Peníze nebudete tento měsíc vůbec řešit a naopak si uvědomíte, že jste na tom velice dobře.

Kariéra a zaměstnání

Překonejte překážky, především v boji s kolegy nebo kolegyněmi, a snažte se uklidnit se. Dostanete zprávu týkající se nějaké energie, někoho, kdo se bude opravdu snažit. Odmítněte konflikt a snažte se vše srovnat a uklidnit celou situaci. Pomůže vám to.

Horoskop září 2021 Ryby

Milé Rybky, vaše touha po setkání s novým protějškem se v tomto období konečně naplňuje. Tuto skutečnost má na svědomí Neptun, jehož paprsky se až do 19. září pozitivně dotýkají Venuše. Hvězdy stojí při vás a jednoznačně vám v lásce neskutečně přejí! Naopak v práci se mějte na pozoru, co se týče vašich kolegů. Od 9. září je Neptun v nehezké kvadratuře s Merkurem a vy můžete slepě věřit někomu, kdo vás zklame a připraví o odměny. Střežte si své nápady a nenechte si od nikoho nic namlouvat. Pozor si dávejte také v oblasti financí, kde vám někdo pěkně hraje na city a snaží se z vás dostat jistou částku na dluh. Rozhodně na to nepřistupujte, protože tyto peníze se k vám už nevrátí! A co se týče vašeho celkového zdraví, už od 22. září se začnete cítit daleko lépe a energicky.

Láska a vztahy

Stagnujete, což vám přináší pocit beznaděje. Musíte ve vztahu něco udělat a projevit svoje city, jinak se neposunete dál. To si ujasníte a zařídíte se podle toho. Celé vaše partnerství se změní a vy si uvědomíte, jak partnera moc milujete a chcete s ním zůstat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *