Měsíční horoskop Štír březen 2021

Na začátku března budete zamilovaná a budete se cítit skvěle. Řešit začnete jen ty opravdu důležité a osudové věci, které vám do života přicházejí. Dokážete je řešit s lehkostí a nadhledem. Budete mít pocit, že se to děje osudově. Navážete na lásku z minulosti s někým, kdo se cítí sám. Horoskop Štír březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír březen 2021

Březen pro vás bude plodným obdobím, na které jste dlouho čekali. Štír nebude mít problém se do jakékoliv práce ponořit s naprostým nadšením. Jeho hlavní motivací je silná touha po majetku, kterou mu přinesl Mars v Býku. Ano, peníze jsou sice pěkná věc, nezapomínejte však ani na své blízké.Díky vlivu Venuše se Štírům bude v březnu dařit v mezilidských vztazích. Budete vyzařovat pozitivní energii, která bude jedince ve vašem okolí silně přitahovat. O potenciální partnery tak ti, kteří jsou nezadaní, rozhodně nebudou mít nouzi. Vaše sebevědomí bude rozhodně stoupat. Měli byste si však dát pozor, abyste se nestali bezohlednými. Držte se spolupracovníky za jeden provaz a nesnažte se šplhnout si u šéfa. Patolízaly nemá nikdo v lásce. S vaší fyzickou kondicí souvisí i psychický stav. Hoďte se do pohody, cvičení vám půjde lépe.

Finance a peníze

Hned na začátku měsíce vám přijdou nějaké nové finance, ale někdo vás bude odrazovat a vy uzavřete nějaké věci z minulosti.

Kariéra a zaměstnání

Beznaděj vás čeká na začátku měsíce, je spojená především s vaší přepracovaností. Budete překonávat překážky, což se vám podaří, a uzavřete tak některé projekty z minulosti. To vás posune dál, povýší vás nebo dostanete nějakou dobrou příležitost.

Horoskop březen 2021 Štír

Milí Štíři, společnost vám v tomto měsíci dělá zejména Mars, který stále působí ve vašem znamení. Intenzivně ho pocítíte v oblasti vztahů, kde tvoří moc příjemnou vazbu s Venuší. Do 19. březen se můžete tedy opravdu bláznivě zamilovat, ale poté očekávejte možné zklamání. Dotyčný se k vám začne chovat spíše podrážděným způsobem a najednou je bez zájmu. Dejte však věcem čas a uvidíte, že se to brzy urovná. Co se týče práce, tam se také občas vyskytují komplikace, ale máte velké šance na úspěch v jejich vyřešení a to již od 9. březen. Merkur je v báječném sextilu s vaším znamením a vy si vytyčíte cíle, které dokážete splnit. Určitě se však nechovejte k šéfovi nadřazeným způsobem! Máte k tomu jisté sklony, takže ho můžete rozzlobit a přijdete o určité odměny. Po zdravotní stránce se začnete cítit o hodně lépe od 22. březen.

Láska a vztahy

Hned na začátku měsíce se můžete s partnerem pohádat nebo si vyměnit nějaké názory. Následně vás však čeká jistota a stabilita ve vztahu a uleví se vám. V druhé půlce měsíce můžete potkat někoho nového, osudovou lásku, nebo se ve vašem vztahu objeví něco nového vzrušujícího.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *