Měsíční horoskop Štír červen 2021

Na začátku měsíce budete úplně v klidu a v harmonii. Poté může přijít pocit beznaděje, že už chcete uzavřít minulost a rozhodnout se, že stagnace už není potřebná. Koncem měsíce začnete před něčím zavírat oči – týká se to vašeho snu. A následně přijdou nové začátky nebo nový zamilovaný partner, s kterým můžete mít konflikt kvůli sexu. Horoskop Štír červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír červen 2021

Červen bude Štír prožívat v duchu kariéry. Postavení planet vám dodá obrovský příval energie, který uplatníte zejména při řešení problémů. Je to pro vás jedinečná příležitost ukázat, co ve vás opravdu je, a pokud to projevíte, určitě přitáhnete pozornost nadřízených. Jen pozor, ať vám úspěch příliš nestoupne do hlavy.Červen letošního roku se bude odehrávat spíše ve znamení kariéry. Právě nyní přichází to správné období začít se opět soustředit na práci. Přece nechcete, aby vám unikly důležité informace. Možná již také déle pomýšlíte na pracovní postup nebo byste rádi dostali přidáno. To vše se Štírům může brzy splnit. Rozhodně se nevyplatí pomáhat někomu, kdo o to nestojí. Svou energii můžete využít mnohem lepším způsobem. Políbila vás múza a jste velmi kreativní. Věnujte se výrobě například dárků, dekorací do domácnosti atp. Chmury vás obtěžovat nebudou. Vyzařuje z vás dobrá nálada.

Finance a peníze

Začátek měsíce bude velice radostný, ale vzápětí přijde beznaděj a odchod peněz. Pozor, můžete i o nějaké peníze přijít.

Kariéra a zaměstnání

Vše je tak, jak být má, a vy to už od začátku měsíce cítíte. V práci přijde posun a s ním radost. Svoji práci si doslova zamilujete a budete opravdu šťastná, že ji můžete dělat. Na konci měsíce vás čekají šťastné přesuny a budete úplně zářit jako zamilovaný člověk.

Horoskop červen 2021 Štír

Milí Štíři, společnost vám v tomto měsíci dělá zejména Mars, který stále působí ve vašem znamení. Intenzivně ho pocítíte v oblasti vztahů, kde tvoří moc příjemnou vazbu s Venuší. Do 19. červen se můžete tedy opravdu bláznivě zamilovat, ale poté očekávejte možné zklamání. Dotyčný se k vám začne chovat spíše podrážděným způsobem a najednou je bez zájmu. Dejte však věcem čas a uvidíte, že se to brzy urovná. Co se týče práce, tam se také občas vyskytují komplikace, ale máte velké šance na úspěch v jejich vyřešení a to již od 9. červen. Merkur je v báječném sextilu s vaším znamením a vy si vytyčíte cíle, které dokážete splnit. Určitě se však nechovejte k šéfovi nadřazeným způsobem! Máte k tomu jisté sklony, takže ho můžete rozzlobit a přijdete o určité odměny. Po zdravotní stránce se začnete cítit o hodně lépe od 22. červen.

Láska a vztahy

Začátkem měsíce nebudete nic řešit, spíše si ujasníte, co chcete. A pak si uvědomíte, že kvůli práci nikam nechodíte a sedíte stále doma, a tak si začnete užívat. Což vám přinese neřešení problémů a klid. A to přinese na konci měsíce velkou změnu, velkou lásku, nové začátky s někým, koho znáte z minulosti, nebo obnovení vztahu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *