Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to urovnat. Hned poté vás čeká nový nápad nebo něco nového, co vám přichází do života. V půlce měsíce se s něčím rozejdete, především s vašimi očekáváními a hledáním jistot. Na konci měsíce uzavřete minulost a začnete od začátku. Horoskop Štír červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír červenec 2021

Červenec představuje ideální čas na to, aby Štír vyrazil někam na dovolenou. Nejlepším prostředím pro vás nyní bude chata uprostřed hor nebo útulný penzion někde u moře. Právě na takových místech totiž budete mít dostatek klidu na to, abyste načerpali potřebné síly do dalších měsíců.V červenci se bude každý Štír plně věnovat své kariéře. Na dovolenou zatím nemáte ani pomyšlení. Práce vás totiž baví a naplňuje, proto nemáte s motivací žádné potíže. Navíc je to skvělý únik od osobního života, kde naopak věci mohou nyní pokulhávat. Hlavu si skvěle vyčistíte například při procházce v přírodě.Neměli byste být v práci roztržití. Starosti z domácnosti musíte na chvíli vypustit, jinak to nepůjde. Tento den přeje intelektuálně založeným aktivitám. Najděte si čas a vzdělávejte se. Vaše nasazení je vysoké a stále cítíte, že můžete dál. Měli byste si ale určit hranice, jinak by to nemuselo dopadnout dobře.

Finance a peníze

Na počátku měsíce vám přijdou nějaké platby z minulosti, poté se však ocitnete úplně bez peněz a nebudete vědět, co s tím.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce se s vámi sejde nějaký muž, který vám něco nabídne, což vy můžete odmítnout nebo to také nemusí dopadnout. Na konci měsíce zjistíte, že se do vás nějaký muž ve vaší práci zamiloval, a to úplně bláznivě.

Horoskop červenec 2021 Štír

Milí Štíři, Venuše je od 8. červenec ve vašem znamení a faktem je, že vám přináší velmi pozitivní události! Přející sextil se Saturnem podporuje stabilitu v lásce a také její větší hloubku. Máte tedy velké šance narazit na osobu, která to s vámi myslí opravdu vážně. V profesním životě na vás působí od 3. červenec pozitivní paprsky Merkura v konjunkci s vaším znamením a odnášíte si jeden úspěch za druhým. Máte totiž velkou trpělivost a vaše myšlení je doslova geniální, Štíři. Kolem 7. červenec se však v práci připravte na nečekanou událost, která vám může zkřížit plány. Ve finále vás však nic nezastraší a ve všem si uděláte jasný harmonogram a systém. Co se týče vašeho celkového rozpoložení, od 23. červenec vstupuje Slunce do vašeho znamení. Občas se můžete náhle vyčerpat, ale v jádru máte vitality na rozdávání, chce to jen rozumně zvažovat činnost, tedy žádné akce tzv. kulový blesk!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce pocítíte osamocenost, ale budete velice zamilovaná a ta zamilovanost se bude i stupňovat. Následně vás partner začne manipulovat, protože se s vámi chce setkat a dát vám najevo svoji lásku. Zažijete spoustu sexu a lásky a na konci měsíce budete zamilovaná tak, že víc to už není možné.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír září 2021

Od začátku měsíce budete pociťovat jistotu a klid. Podaří se vám vše, co si plánujete. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *