Měsíční horoskop Štír duben 2021

Na začátku dubna se budete rozhodovat, jakou cestou jít, abyste se posunula dál ve svém životě. Můžete zažít i hádky kvůli financím. Ke konci měsíce vás bude manipulovat osud do toho, abyste si vše více promyslela a stala se stabilnější. A vy navážete na to dobré z minulosti. Horoskop Štír duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír duben 2021

Nastupující duben bude přát především nezadaným Štírům. Pokud jste o dlouhodobém vztahu teprve snili, vypadá to, že vám hvězdy do cesty přinesou potenciálního partnera – a nejen jednoho! Dejte však pozor, aby vám láska příliš nestoupla do hlavy a neodlákala vás od práce. Ulívání by se teď určitě neobešlo bez povšimnutí.V kariéře Štíry nyní čeká zklidnění. I když jste od přírody ambiciózní, uvědomíte si, že není špatné čas od času polevit. Svůj volný čas tak v dubnu konečně můžete věnovat tomu, co máte rádi. Spokojení nyní budete ve známém prostředí, například v rodině. Co se zdraví týče, čeká vás stabilní období.Bude se vám dařit, proto se nejspíše setkáte se závistí. Raději se dobře obrňte před takovými jedinci. Vzdělávejte se, zajděte si třeba na přednášku nebo na naučný film do kina. Berte na své tělo trochu ohledy, tak vysoce nasazené tempo nemůžete vydržet věčně.

Finance a peníze

Na začátku měsíce vám přijde nový příjem nebo získáte větší obnos peněz. Budete stabilní a na konci měsíce se opět něco objeví.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem dubna ukončíte impulzivně něco, kde necítíte žádný posun, kde vám práce už nic nepřináší. Pak přijde velká radost, přímo láska k práci, a budete hodně pracovat, možná se i někam přesouvat. A konec měsíce je ve znamení stability a jistoty, která vás bude naplňovat.

Horoskop duben 2021 Štír

Milí Štíři, Venuše je od 8. duben ve vašem znamení a faktem je, že vám přináší velmi pozitivní události! Přející sextil se Saturnem podporuje stabilitu v lásce a také její větší hloubku. Máte tedy velké šance narazit na osobu, která to s vámi myslí opravdu vážně. V profesním životě na vás působí od 3. duben pozitivní paprsky Merkura v konjunkci s vaším znamením a odnášíte si jeden úspěch za druhým. Máte totiž velkou trpělivost a vaše myšlení je doslova geniální, Štíři. Kolem 7. duben se však v práci připravte na nečekanou událost, která vám může zkřížit plány. Ve finále vás však nic nezastraší a ve všem si uděláte jasný harmonogram a systém. Co se týče vašeho celkového rozpoložení, od 23. duben vstupuje Slunce do vašeho znamení. Občas se můžete náhle vyčerpat, ale v jádru máte vitality na rozdávání, chce to jen rozumně zvažovat činnost, tedy žádné akce tzv. kulový blesk!

Láska a vztahy

V dubnu se můžete úplně bláznivě zamilovat. Už na začátku dubna vás čeká velká láska, do budoucna možná i žádost o ruku, a bude se to celé stupňovat a vy se zamilujte tak jako nikdy před tím. Na konci dubna zažijete něco nového, možná svůj vztah legalizujete. V každém případě váš partner pro vás bude dominantním láskyplným mužem.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *