Měsíční horoskop Štír květen 2021

Hned na začátku května možná odjedete na dovolenou nebo se budete cítit jako na dovolené a užijete si pohody, smíchu a radosti. A také se vám začnou plnit vaše sny a přání a váš život bude vypadat jako pod šťastnou hvězdou. Ke konci měsíce se stanete stabilní, ale budete zavírat oči před tím, že vám někdo nabízí nový vztah. Horoskop Štír květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír květen 2021

Každý Štír se může těšit na květen nabitý novými informacemi, po kterých budete přímo dychtit. Jste si totiž moc dobře vědomi toho, že vše, co se naučíte, později využijete ve svůj vlastní prospěch. Bohužel může dojít i k nepříjemným konfliktům, tentokrát si však budete stát pevně za svým. Podle horoskopu by si Štír měl dát v květnu pozor na přílišnou důvěřivost. V okolí se pohybuje velké množství drobných podvodníčků. Ať už se jedná o potenciálního partnera, finančního poradce, nebo nekalé úmysly kolegy v práci, rozhodně se mějte na pozoru. Přebytečnou energii nejlépe vybijete při sportu, který vás baví.Proti logickým argumentům vašeho nadřízeného zřejmě nebudete schopni bojovat. Holt nemáte svůj den. Máte spoustu energie, zkuste udělat něco pro své tělo a zacvičte si. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Finance a peníze

Finance vám půjdou už od začátku měsíce a budete plná radosti a zamilovanosti. Poté však o nějaké peníze můžete přijít a začnete peníze spíše hromadit.

Kariéra a zaměstnání

Máte na své práci závislost, to zjistíte už na začátku měsíce. Přesto práci milujete a budete z ní nadšená i v dalších dnech. Doslova prožijete zamilování se do své práce. Poté si však nevšimnete, že na vás přichází únava, a dojde vám, že jste na vše sama.

Horoskop květen 2021 Štír

Milí Štíři, čeká vás poměrně akční měsíc, ve kterém máte plno zajímavých myšlenek a nápadů. Slunce je ve vašem znamení až do 21. květen a je v příznivé vazbě s Neptunem. Zasahuje tedy i do oblasti lásky a máte šanci potkat osobu, do které se časem hodně zamilujete. Každopádně už při prvním setkání vás něco zajímavého spojuje a nedáte na sebe dopustit. Také jste od 19. květen více odvážnější, a hlavně v práci přesvědčíte nadřízeného o svých výborných schopnostech. Mars je totiž v přínosné konjunkci s Merkurem ve vašem znamení, takže díky své píli máte mnozí povýšení jisté, Štíři! Vaše myšlenky mají velkou moc prorazit, a to hlavně kolem 24. květen. Dokonce i ve financích máte obrovský úspěch a podvodníci se vám z dálky vyhýbají. Nenecháte se ošidit, právě naopak. Chcete získat i něco k dobru a máte chytrý plán, jak toho dosáhnout, bravo!

Láska a vztahy

Na začátku května vás čeká láska jako trám, zamilujete se a život pro vás bude najednou vypadat jako kuchařka plná dobrot. Poté vás však může nějaká žena kdo od vztahu odrazovat, vy se však nedáte a budete si lásku užívat včetně chození po romantických večeřích. Na konci měsíce však začnete bojovat sama se sebou, protože to nepůjde tak rychle, jak byste chtěla, a pocítíte osamocení.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír září 2021

Od začátku měsíce budete pociťovat jistotu a klid. Podaří se vám vše, co si plánujete. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *