Měsíční horoskop Štír leden 2022

Už na začátku ledna se vám bude dařit skvěle, hlavně pocítíte velkou přitažlivost ve všech oblastech života. Vše vám půjde. Čekají vás nějaké přesuny, stěhování a nové začátky, kdy se uklidníte, a vše se stabilizuje. Pak může přijít konflikt spojený s velkou láskou a týkající se toho, že vás někdo začne od něčeho odrazovat a říkat vám, že něco bude náročné. Koncem ledna se uklidníte a nastolíte jistotu a klid. Horoskop Štír leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír leden 2022

Štír se může připravit na to, že začátek roku prožije spíše v poklidné náladě. Po celý leden si budete nejvíce cenit chvil, které strávíte o samotě, a tak je budete aktivně vyhledávat. Kvůli tomu můžete na ostatní působit nedostupně a v extrémních případech dokonce i sobecky a bezohledně.Nový rok si rozhodně nenechte utéct v oblasti kariéry. Hned v lednu bude potřeba, aby Štír nasadil pracovní tempo. Motivace vám podle horoskopu chybět nebude, když ve své snaze navíc vytrváte, cíl budete mít jistě brzy nadohled. Nezapomínejte ani na svou rodinu. Zajeďte je navštívit alespoň jednou za měsíc. Pokud se setkáte se záští ze strany spolupracovníků, zamyslete se, jestli náhodou vy neděláte něco špatně a buďte vstřícnější.Pokud se vám nechce vážit cesta do obchodu, nakupujte online. Není se čeho bát. Není nejlepší nápad přejídat se večer. Po těžké noci budete druhý den bez energie.

Finance a peníze

Jste zamilovaná, a tak se vám bude vše dařit, a to i po finanční stránce. Budete řešit jen důležité věci a vše vám půjde tak, jak si představujete, možná ještě lépe.

Kariéra a zaměstnání

Na počátku měsíce pocítíte beznaděj, ale bude to opravdu jen zkraje ledna. Poté vás čeká nabídka nové práce – a bude to nejspíše práce snů, na kterou jste čekala, a rozběhne se energie akce. Dostanete nabídku od ženy, která stagnovala. Do své práce se zamilujete.

Horoskop leden 2022 Štír

Milí Štíři, Venuše je od 8. leden ve vašem znamení a faktem je, že vám přináší velmi pozitivní události! Přející sextil se Saturnem podporuje stabilitu v lásce a také její větší hloubku. Máte tedy velké šance narazit na osobu, která to s vámi myslí opravdu vážně. V profesním životě na vás působí od 3. leden pozitivní paprsky Merkura v konjunkci s vaším znamením a odnášíte si jeden úspěch za druhým. Máte totiž velkou trpělivost a vaše myšlení je doslova geniální, Štíři. Kolem 7. leden se však v práci připravte na nečekanou událost, která vám může zkřížit plány. Ve finále vás však nic nezastraší a ve všem si uděláte jasný harmonogram a systém. Co se týče vašeho celkového rozpoložení, od 23. leden vstupuje Slunce do vašeho znamení. Občas se můžete náhle vyčerpat, ale v jádru máte vitality na rozdávání, chce to jen rozumně zvažovat činnost, tedy žádné akce tzv. kulový blesk!

Láska a vztahy

Budete řešit zásadní věci, ale v půlce měsíce začnete řešit někoho, od koho vás všichni odrazují a říkají vám, že to není člověk pro vás, že vztah s ním bude plný beznaděje a iluzí. Vás však přitahuje a budete s ním cítit stabilitu. Ke konci měsíce se přizpůsobíte změně a čeká vás láska a cesta vpřed.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *