Měsíční horoskop Štír listopad 2021

Na začátku měsíce budete řešit nový vztah a začnete s někým randit, ale protože si nevěříte, tak si to můžete svými pochybami pokazit. O všem totiž moc přemýšlíte a chcete už oficiální vztah a uzavření minulosti. Vše nejde vždy tak rychle, jak byste si představovala. Koncem měsíce budete mít pravidelný sex a budete opravdu zamilovaná, protože konec měsíce přinese oficiální vztah a splněný sen. Horoskop Štír listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír listopad 2021

Během chladných a krátkých dnů, které s sebou přinese měsíc listopad, se jen málokterý Štír ubrání depresivním stavům. Skvělou oporou vám v takových chvílích bude rodina a okruh blízkých přátel. Žádné velké večírky však neplánujte, raději vsaďte na návštěvu kina nebo poklidné posezení u vás doma, třeba při partičce karet. Horoskop radí, že v listopadu rozhodně není dobrý nápad si frustraci vybíjet na své drahé polovičce. Jen byste pokazili harmonii, kterou jste před nedávnem znovu objevili. V práci bude situace klidná, můžete se tak věnovat již s předstihem plánování nadcházejících Vánoc. Hvězdy Štírům slibují také pevné zdraví v tomto období.Na práci teď potřebujete více klidu než obvykle, proto se nenechte rozptylovat štěbetáním kolegů okolo. Už dlouho jste neměli příležitost sejít se s celou rodinou. Projevte iniciativu a zorganizujte sešlost. Třeba společný oběd nebo kafé.Není divu, že se cítíte výborně. Váš nový životní styl vám velmi prospívá.

Finance a peníze

Hned na začátku listopadu zažijete obrovskou radost spojenou s financemi a následně přijde nabídka na další peníze, což bude pro vás výhra.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem listopadu se budete hodně přesouvat nebo možná i pracovně stěhovat. Budete mít dostatek sil a začnete možná i cestovat. Poté vás může čekat dokonce povýšení, nebo pracovní posun a také více práce. V závěru měsíce vám osud přináší rychlé akce a splněný pracovní sen, po kterém toužíte už dlouho, a přinese vám i obrovskou radost, ale také hodně práce na konci měsíce.

Horoskop listopad 2021 Štír

Milí Štíři, čeká vás poměrně akční měsíc, ve kterém máte plno zajímavých myšlenek a nápadů. Slunce je ve vašem znamení až do 21. listopadu a je v příznivé vazbě s Neptunem. Zasahuje tedy i do oblasti lásky a máte šanci potkat osobu, do které se časem hodně zamilujete. Každopádně už při prvním setkání vás něco zajímavého spojuje a nedáte na sebe dopustit. Také jste od 19. listopadu více odvážnější, a hlavně v práci přesvědčíte nadřízeného o svých výborných schopnostech. Mars je totiž v přínosné konjunkci s Merkurem ve vašem znamení, takže díky své píli máte mnozí povýšení jisté, Štíři! Vaše myšlenky mají velkou moc prorazit, a to hlavně kolem 24. listopadu. Dokonce i ve financích máte obrovský úspěch a podvodníci se vám z dálky vyhýbají. Nenecháte se ošidit, právě naopak. Chcete získat i něco k dobru a máte chytrý plán, jak toho dosáhnout, bravo!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce můžete s partnerem trochu bojovat s tím, že on řeší své zamilování a hlavně svoji žárlivost. Vy budete zavírat oči před tím, že flirtujete i jinde a jemu se to nelíbí. Cítí se sám a chce větší stabilitu. Což mu přinesete, budete se více vídat a zazáříte zamilovaností, ta láska bude jak kuchařka plná dobrot. Na konci měsíce se rozejdete s minulostí a všemi překážkami, co jste doposud vnímala.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír září 2021

Od začátku měsíce budete pociťovat jistotu a klid. Podaří se vám vše, co si plánujete. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *