Měsíční horoskop Štír prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Majetek by měl sloužit mně, nikoliv já majetku.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 18. 2., 12. 5., 22. 7., 15. 10.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: listopad
Nepříznivý měsíc 2021: únor
Horoskop Štír prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír prosinec 2021

Konec roku a s ním spojené vánoční svátky si Štír nejlépe užije ve společnosti rodiny a partnera. Po celý prosinec se vás bude držet velmi realistický pohled na svět, což by vám mohlo částečně zabránit v jakémkoli spontánním jednání. Nebojte se občas odhodit vážnou masku a opravdu se radovat. Blížící se konec roku přinese pozitivní energii v oblasti mezilidských vztahů. Nezadaným Štírům prosinec slibuje velkou šanci potkat toho pravého. Při seznamování si každopádně užijete spoustu zábavy, ale i flirtu a vášně. Čekají vás zcela nové zážitky. Dlouhodobé vztahy teď budou rovněž prosperovat a kvést. Vyzkoušejte squash nebo jiný raketový sport. Nabije vás energií.Poslední dobou je vaše zdraví pevné, jen ho nezačněte pokoušet. Mohli byste si zadělat na vážné problémy.

Finance a peníze

Už na začátku roku se vám bude skvěle dařit v souvislosti s financemi. Je možné, že získáte nějaký stálý příjem nebo se vaše finanční situace stabilizuje. A tohle skvělé období zažijete i na jaře. Z financí budete mít velkou radost, náležitě si to užijete. V druhé půlce roku budete nejspíše žádat o půjčku, možná o hypotéku, ale zpočátku s tím budou potíže. Osud vám pomůže, aniž byste kvůli tomu museli cokoliv dělat, vše se vyřeší a dosáhnete toho, co jste potřebovali. Na konci roku přijdou velké změny a budete doslova zamilovaní do své situace.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku budete mít pocit, že se nic nehýbe a že je vše v klidu a harmonii. Máte určité postavení a možná se kolem vás najde i hodně závistivců. Na jaře se však začnete rozhodovat mezi více možnostmi, které se vám nabídnou. Zde úplně uzavřete minulost a pustíte se do něčeho zcela nového, co jste ještě nedělali, ale to s sebou nese i nějaké překážky. Rozhodnete se, že překážky vás nezastaví, a pustíte se směle do práce. Už se nebudete cítit osamoceni, ale pozor na manipulaci. V létě vás čeká krásná dovolená a odpočinek. Na konci roku budete hýřit šarmem a přijde mnoho příležitostí a vůbec si nepřipustíte nějaké ztráty. Také se ani neobjeví.

Horoskop prosinec 2021 Štír

Milí Štíři, společnost vám v tomto měsíci dělá zejména Mars, který stále působí ve vašem znamení. Intenzivně ho pocítíte v oblasti vztahů, kde tvoří moc příjemnou vazbu s Venuší. Do 19. prosince se můžete tedy opravdu bláznivě zamilovat, ale poté očekávejte možné zklamání. Dotyčný se k vám začne chovat spíše podrážděným způsobem a najednou je bez zájmu. Dejte však věcem čas a uvidíte, že se to brzy urovná. Co se týče práce, tam se také občas vyskytují komplikace, ale máte velké šance na úspěch v jejich vyřešení a to již od 9. prosince. Merkur je v báječném sextilu s vaším znamením a vy si vytyčíte cíle, které dokážete splnit. Určitě se však nechovejte k šéfovi nadřazeným způsobem! Máte k tomu jisté sklony, takže ho můžete rozzlobit a přijdete o určité odměny. Po zdravotní stránce se začnete cítit o hodně lépe od 22. prosince.

Láska a vztahy

V oblasti partnerství vás čeká nádherný rok plný lásky. Do nového roku budete vstupovat v úžasném a láskyplném vztahu a náležitě si to užijete. Je možné, že může přijít i těhotenství nebo bude váš vztah plný plodnosti a lásky. Na jaře si uvědomíte, že už nejste sami a že už nikdy sami nebudete a odložíte všechny překážky a těžkosti, co vás provázely v minulosti. Budete plni energie, partnerova zájmu, a především spokojenosti v krásném vztahu. A tak to potrvá až do konce roku. Bude to velká láska a na konci léta se můžete dočkat i žádosti o ruku nebo tak velké lásky, kterou jste si vždy přáli. Závěr roku bude jako kuchařka plná dobrot, především těch spojených s láskou. Pro partnera budete splněným snem a láskou jeho života.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *